Yardım Ekran sararması garantiye girermi ?

Erayoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Xiaomi mi2 lite
Konular
2
Arkadaşlar telefon ekranında sol köşe sağ köşe ve sol kenarda ciddi boyutta sararmalar oluştu sebebini bilmiyorum ve boyutları git gide artıyor garantiye göndersem yardımcı olma ihtimalleri varmı kullanıcı hatası derler diyorsanız boşuna zaman kaybetmiyeyim şayet benim bir hatam olduğunu düşünmüyorum.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Telefonu ısındırdıysanız uzun süre şarjda oyun filan oynadıysanız o yüzden sararmıştır.

Oyla:

Erayoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Xiaomi mi2 lite
Konular
2
Telefonu ısındırdıysanız uzun süre şarjda oyun filan oynadıysanız o yüzden sararmıştır.
Bu zamana kadar hiç bir telefonda başıma gelmeyen bir olay söylediğiniz şeylerden kaynaklanabilir ama diğer kullandığım markalarda böyle birşey olması söz konusu değildi kullanıcılara bu konuda yardımcı oluyorlarmı yoksa kendi başımızın çaresine bakacakmiyız.

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu zamana kadar hiç bir telefonda başıma gelmeyen bir olay söylediğiniz şeylerden kaynaklanabilir ama diğer kullandığım markalarda böyle birşey olması söz konusu değildi kullanıcılara bu konuda yardımcı oluyorlarmı yoksa kendi başımızın çaresine bakacakmiyız.
LG G2 telefonum da da ekran sararmıştı işlemcisi 80-90 dereceyi görüyordu öyle kullanıyordum. Garantiyi arayıp sorun isterseniz.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar telefon ekranında sol köşe sağ köşe ve sol kenarda ciddi boyutta sararmalar oluştu sebebini bilmiyorum ve boyutları git gide artıyor garantiye göndersem yardımcı olma ihtimalleri varmı kullanıcı hatası derler diyorsanız boşuna zaman kaybetmiyeyim şayet benim bir hatam olduğunu düşünmüyorum.

Cihazda darbe kırık,dökük,çatlak,sıvı teması gibi bir durum yok ise garantiye gönderin incelesinler hocam.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ekran değişimi yaparlar yüksek ihtimal hocam garantiye gönderin tabiki boşuna garantili almadınız ya cihazı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran değişimi yaparlar yüksek ihtimal hocam garantiye gönderin tabiki boşuna garantili almadınız ya cihazı :)
Ama tabi sizden kaynaklı başka sorunlar vs varsa onlara bağlayıp garanti dışı falan diyebilirler ama incelettirin tabiki

Oyla:

aliosmansen34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliOsmanŞen
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Web Developer
Konular
1
Ben Huawei P8 Lite kullanırken güneşte uzun süre kalması konusunda ekran sarardı, verdim garantiye anakart ekran beraber değişti. Kasada ufak bi çatlak vardı onu da makul fiyatına değiştirdiler. Bildiğin telefon komple değiştirdiler :)

Oyla:

Erayoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Xiaomi mi2 lite
Konular
2
LG G2 telefonum da da ekran sararmıştı işlemcisi 80-90 dereceyi görüyordu öyle kullanıyordum. Garantiyi arayıp sorun isterseniz.
Bu telefonun ekranida bildiğim kadarı ile LG daha önce lg4 kullanmıştım ondada anakart problemi yaşadım ve tüketici hakem heyetine başvuru yapıp paramın tamamını geri aldım umarım bu seferde bu telefon için uğraşmam.Lg kadar sorunlu bir marka daha yok sanırım

Cihazda darbe kırık,dökük,çatlak,sıvı teması gibi bir durum yok ise garantiye gönderin incelesinler hocam.
Kullanıma bağlı çizikler elbette var ama kırık çatlak ve sıvı temasi söz konusu değil.

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu telefonun ekranida bildiğim kadarı ile LG daha önce lg4 kullanmıştım ondada anakart problemi yaşadım ve tüketici hakem heyetine başvuru yapıp paramın tamamını geri aldım umarım bu seferde bu telefon için uğraşmam.Lg kadar sorunlu bir marka daha yok sanırım
LG evet bende 1 ekran 2 ana kart değiştirdim hayatımda tek tamirine para verdiğim telefondu. :D LG'yi o kadar da yerin dibine vurmamak lazım Android telefonların gelişiminde çok katkısı oldu adamların ilk şeyleri bulan onlardı hep herkes LG'den aldı.

Oyla:

Erayoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Xiaomi mi2 lite
Konular
2
Ben Huawei P8 Lite kullanırken güneşte uzun süre kalması konusunda ekran sarardı, verdim garantiye anakart ekran beraber değişti. Kasada ufak bi çatlak vardı onu da makul fiyatına değiştirdiler. Bildiğin telefon komple değiştirdiler :)
Garanti yolu gözüktü sanırım ama size gösterilen ilginin aynısını göreceğimi düşünmüyorum.

LG evet bende 1 ekran 2 ana kart değiştirdim hayatımda tek tamirine para verdiğim telefondu. :D LG'yi o kadar da yerin dibine vurmamak lazım Android telefonların gelişiminde çok katkısı oldu adamların ilk şeyleri bulan onlardı hep herkes LG'den aldı.
G serisi bela açtı herkesin başına umarım bu yolda ilerlemezler şayet telefon sektöründen bu gidişle çekilecek lerini düşünüyorum.kamera deneyimini o yıllarda doyasina yaşadım bununda söylemezsem olmaz.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt