Yardım Ekran problemi

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Aod açık kullanıyorum. Ekran parlaklığı otomatik. Bugün hava güneşli ve sıcaktı. Telefon çaldığında arayanı göremeyeceğim kadar silikti arayan kimliği. Bir kere de telefonu cebimden çıkardım giriş yapamadım. Cebimde defalarca deneme yapmış kilitlemiş. Bir de klavye problemim var. Hızlı yazdığımda birçok harf yazmıyor. Atlayarak yazıyor. Okuduğumda ne yazdığımı bazen ben bile anlamıyorum. Global kararlı rom kullanıyorum.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Bazen rom kafayi yiyor..
Uygulama sonlandırma, kendi kendine uygulama açılması, ekran parlaklığı bazen kararsız, kendi kendine açılan uygulamalar, klavyenin yanlış basması vs
Sifirlamak veya faatboot ile flashlamak çare oluyor.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Aod açık kullanıyorum. Ekran parlaklığı otomatik. Bugün hava güneşli ve sıcaktı. Telefon çaldığında arayanı göremeyeceğim kadar silikti arayan kimliği. Bir kere de telefonu cebimden çıkardım giriş yapamadım. Cebimde defalarca deneme yapmış kilitlemiş. Bir de klavye problemim var. Hızlı yazdığımda birçok harf yazmıyor. Atlayarak yazıyor. Okuduğumda ne yazdığımı bazen ben bile anlamıyorum. Global kararlı rom kullanıyorum.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
klavye sorunu kısmen bende de var. ekran koruyucudan olabilir bana biraz öyle gibi geldi son aldığım ekran koruyucunun hassasiyeti pek iyi değil gibi ama emin olamadım. ilk 3 gün başka ekran koruyucu vardı çünkü. birde kullandığın klavyeyi bilmiyorum bende xperia keyboard var. bazen sıfırlıyorum klavyeyi daha iyi oluyor.

cebindeki deneme çift tıklama ile ekran uyandır açıksa ondan olabilir. açıksa kapat onu telefonu eline alınca ekranı açmayı aktif et. yüz tanıma parmak izi ikiside var bende elime alınca direk yüz tanıma ile açılıyor. tabi abim alıncada açılıyor aile bireylerine duyarlı telefon :D abine güvenmicemde kime güvencem diyo heralde :)

Oyla:

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Ekran koruyucu kullanmıyorum. Klavye gboard