İpucu Ekran/Kullanım Süresinin Daha Verimli Hale Gelmesi

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Belki romdanda olabilir. Miuimix 2.2.0 miui12.0.2.0 öneririm.
En günceli 12.0.3.0 ama onda dolby çalışmıyor biraz dengesiz.
Birde pil kullanımı istatistiklerinden ayrıntıya bakın. Şebeke grafiği kırmızı veya turuncu yoğunluk ta ise bulunduğunuz yerde sebeke iyi çekmiyordur 1-2 saat fark ettirir bu.
Mesela bakın şarjdan çıkardığım gibi yüzde 4 yemiş ama

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-17-12-46-11-373_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-02-17-12-46-11-373_com.miui.securitycenter.jpg
    234,1 KB · Görüntüleme: 27

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam YT arkaplanda çalışıyor galiba. Baksanıza ekranın hemen ardına YT geliyor.
Hocam yok video izliyordum zaten ama sayısal değerlere bakarsak yüzde 1 şarjı geçmiyor tek yüzde 52 mah sayarsak

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hocam yok video izliyordum zaten ama sayısal değerlere bakarsak yüzde 1 şarjı geçmiyor tek yüzde 52 mah sayarsak
Hocam cihazda virüs yazılım falan mı var acaba? Normal değil bu şekilde azalması. Bluetooth, konum servisi, oto parlaklık gibi şeyler açıksa onlar da şarj yer. Hele konum servisi öyle böyle değil.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam cihazda virüs yazılım falan mı var acaba? Normal değil bu şekilde azalması. Bluetooth, konum servisi, oto parlaklık gibi şeyler açıksa onlar da şarj yer. Hele konum servisi öyle böyle değil.
Yok hocam ama pişmanlık böyle bir şey sürekli rom deniyorum birinde bile ekran süresi alamadım hepsi aynı miui aosp bu cihaz geldiğinde 1.5 gün dayanıyordu ama fazla ısınıyordu hatta normal sosyal medyada bile el yakacak derecede sonrasında güncelleme geldi yapıp hard reset attım (IMEI daha atılmamıştı) fayda yok. Hem miui 12 güncellemesi kasma ve pil sorunlarını getirdi diye düşündüm. IMEI atıldıktan sonra rom atma işlerini detaylı öğrenip 11.0.7 eu romunu kurdum 1 hafta bekledim değişim yok pil hala aynı sadece kasma sorunu çözüldü bu ürünler satışa çıkmadan önce kesinlikle test edilmeli benim için ilk ve son Xiaomi cihazım oldu

eneskara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Note 9
Konular
0
Yok hocam ama pişmanlık böyle bir şey sürekli rom deniyorum birinde bile ekran süresi alamadım hepsi aynı miui aosp bu cihaz geldiğinde 1.5 gün dayanıyordu ama fazla ısınıyordu hatta normal sosyal medyada bile el yakacak derecede sonrasında güncelleme geldi yapıp hard reset attım (IMEI daha atılmamıştı) fayda yok. Hem miui 12 güncellemesi kasma ve pil sorunlarını getirdi diye düşündüm. IMEI atıldıktan sonra rom atma işlerini detaylı öğrenip 11.0.7 eu romunu kurdum 1 hafta bekledim değişim yok pil hala aynı sadece kasma sorunu çözüldü bu ürünler satışa çıkmadan önce kesinlikle test edilmeli benim için ilk ve son Xiaomi cihazım oldu
Önce mi flash ile
Romunu kurun. Ardindan orange recovery yükleyin. Sonrasında

Bu miuimix romu kurun. Guncelleme gelecektir yapmayın.

Eğer bu romla 8 saati aşamazsanız imei işleminin hatalı olduğunu düşünebiliriz. Yeniden imei işlemi yapılması gerekebilir.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hocam ben teknolojik cihazların şans işi olduğunu düşünüyorum. Aldığım akıllı telefonlarda hep şansım yaver gitti benim. Sizin de şanssızlığınıza gelmiş bu cihaz. Alalı çok bir zaman olmadıysa iade ya da değişim isteyin derim.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Önce mi flash ile
Romunu kurun. Ardindan orange recovery yükleyin. Sonrasında

Bu miuimix romu kurun. Guncelleme gelecektir yapmayın.

Eğer bu romla 8 saati aşamazsanız imei işleminin hatalı olduğunu düşünebiliriz. Yeniden imei işlemi yapılması gerekebilir.
Cihaz joyeuse miuimix denedim 12.0.2 değişmedi IMEI konusunda uçak modu açıkken de gidiyor değişen bir şey yok

CoolPlayer85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
5
Arkadaşlar ben bu ekran sürelerinden pek anlamıyorum, kusura bakmayın. Benim bu ekran süresi şimdi iyi mi? kötü mü?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular