Yardım Ekran koruyucu Tavsiyesi

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar cihaz için ekran koruyucusu tavsiyesi istiyorum.
İpucu - Mi9t ve mi9t Pro ekran yapısı farklı.
Konuda belirttiğim gibi cihazın ekranı düz modelden farklı. Bu yüzden netten k20 pro olarak satın alsam da çoğu yer ikisi için ortak üretilen ürünleri gönderiyor.
Zore nano denedim. Nillkin temperli cam denedim nafile. Bir çoğu kenarlarda boşluk bırakıyor. Şimdiye kadar her telefonumda kullanıldığım hepsine kitap gibi oturan nillkin buna oturmadı
Önerdiğiniz parmak izini minimum tutan koruyucu var mıdır

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam hepsi bir olmuyor bu cam işinde. Zaten satıcılarda, üreticilerde çoğu zaman hata payını belirtiyor.

Bir ikinci konu ekran kenarları kavisli olan cihazların koruyucularında kenarlardan 0.5 mm falan boşluk bırakıyorlar, zaten kavisli olduğu için o bölgeler tam ölçüdebile olsa yapışmaz, yapışacak br yer yok.

Bende mi 9 için nillkin den aldım kenarlarda yine 0.5mm civarı boşluk var. Ekranın kenarları kavisli zaten normal. Fakat koruyuculardan biri hata payı olandan denk geldi panelinde 0.3mm falan bir kısmını kapatıyor. Fakat çok takmadım kullanıma engel değil, görüntüde de problem yok.

Nillkin camlar kaliteli oluyor, ekranda yok gibiler. Dokunmatiği de etkilemiyorlar.

Tavsiyem çok arayışa girip masraf açma kendine bir çoğu böyle çıkacaktır.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam hepsi bir olmuyor bu cam işinde. Zaten satıcılarda, üreticilerde çoğu zaman hata payını belirtiyor.

Bir ikinci konu ekran kenarları kavisli olan cihazların koruyucularında kenarlardan 0.5 mm falan boşluk bırakıyorlar, zaten kavisli olduğu için o bölgeler tam ölçüdebile olsa yapışmaz, yapışacak br yer yok.

Bende mi 9 için nillkin den aldım kenarlarda yine 0.5mm civarı boşluk var. Ekranın kenarları kavisli zaten normal. Fakat koruyuculardan biri hata payı olandan denk geldi panelinde 0.3mm falan bir kısmını kapatıyor. Fakat çok takmadım kullanıma engel değil, görüntüde de problem yok.

Nillkin camlar kaliteli oluyor, ekranda yok gibiler. Dokunmatiği de etkilemiyorlar.

Tavsiyem çok arayışa girip masraf açma kendine bir çoğu böyle çıkacaktır.
Hocam nillkinden hep memnun kaldım. Hiç pişman olmadım. Hep onu kullandım hep güzel yapıştı. Ekranı tam kaplaması önemli değil. Kısa olsun kenarlardan sorun değil ama hava kalmasın. Nillkin gelen mi9t içindi. K20 proya olmadı. Üzerinde mi9t/mi9t pro yazıyordu. Yani mi9t pro da mi9t ye göre daha fazla kavis var. Sıkıntı burda. O yüzden uyumlu bir nillkin bulamadım.

Oyla:

ŞiRvan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sirvan
Cihazım
Mi 9t
Konular
8
Kardeşim spigen ve dafoni üzerine cam koruyucu tanımıyorum biraz pahalli ama değiyor ...
Ben mi 9t pro cihazım için dafoni Nano cam aldım spigen yoktu olsaydı onu alırdım :)

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Kardeşim spigen ve dafoni üzerine cam koruyucu tanımıyorum biraz pahalli ama değiyor ...
Ben mi 9t pro cihazım için dafoni Nano cam aldım spigen yoktu olsaydı onu alırdım :)
Tavsiye için teşekkürler hocam. Tam uyum sağladı mi foto atma şansınız varmı? Birde tr de bulma şansı varmı? Yoksa aliexpressden mi

Oyla:

ŞiRvan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sirvan
Cihazım
Mi 9t
Konular
8
Tavsiye için teşekkürler hocam. Tam uyum sağladı mi foto atma şansınız varmı? Birde tr de bulma şansı varmı? Yoksa aliexpressden mi
Ürün henüz elime ulaşmadı yarın ulaşacak geçen hafta mi 9t için istedim birebir uydu aynı cami mi 9t pro cihazım için istedim inşaallah uyar ... Aldığımız her cihaza dafoni Nano cam alırız gerçekten hakkını veriyor tabi biraz pahalli ama ... Türkiye'de satılıyor reklam olmasın diye adresi vermedim özelden atarım...

Oyla:

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Blitzpower aldım. tam kaplamıyor ama hava boşluğu yapmadı düzgün takarsan. Çünkü diğer telefona uygulamıştım hava yapmıştı kenardan

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Blitzpower aldım. tam kaplamıyor ama hava boşluğu yapmadı düzgün takarsan. Çünkü diğer telefona uygulamıştım hava yapmıştı kenardan
Hocam mi9t pro veya k20 pro için konuşuyoruz doğru mu? Düz modele olan bunlarda hava boşluğu bırakabiliyor.

Oyla:
Üst Alt