Soru Ekran koruyucu tavsiyesi mi note 10 lite

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Tempered cam eiroo nun var tavsiye eder misiniz başka da marka bulamadım düxgün. Yoksa gor alabilirim eiroo kötüyse

SefaMeert

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Mert
Cihazım
OnePlus 9R & Po
Konular
34
Facebook Zahter Öz mat koruyucu kılıfa özel kesim al memnun kalacaksınız
Grup da var CoverBros diye

Oyla:

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tercihim cam güzelin ekranı kırmak istemiyorum piysada sadece eiroo var yok mu hiç deneyen

Oyla:

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Tercihim cam güzelin ekranı kırmak istemiyorum piysada sadece eiroo var yok mu hiç deneyen
Ürün kırık geldi iade ettim ancak kılıfı takıp cam koruyucu telefonun üzerine koyduğumda kılıf ile temas etmediğini gördüm yani kılıf bu camı kaldıramaz ancak yapışma konusu derseniz deneme fırsatım olmadı sert bir metaryel bunuda belirteyim kenarlardan boşluklar kalıyor ancak nerede ise kılıf ile birlikte bütünleşiyor diye bilirim. Caseu4 hepsi burada da satılanı takamadım şahsen .... yapıştırıcısı çok kuvvetli ve bilmeyen biri kolay kolay takamaz caseu4 dü. Eiroo daha kolay gibi me geliyor herhalde yine bir tane alacağım bakalım....

Ekli dosyalar

• IMG_20200908_144519.jpg
    IMG_20200908_144519.jpg
    6,5 MB · Görüntüleme: 48
Oyla:

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gor aldım berbat ötesi. Alttan üsten gereksiz kesmişler. Önceki zoreydi kalktı diye almıştım. Bu zoreden daha ince. Ve daha çok parmak izi bırakıyor. Tabiki bu da kalkacaktır zamanla. Beğenmedim goru. Çok ince korumaz asla. Çizilmesin diye almıyoruz zaten çizilmez cam bu ekranlar. Korusun diye alıyoruz.

Oyla:

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Gor aldım berbat ötesi. Alttan üsten gereksiz kesmişler. Önceki zoreydi kalktı diye almıştım. Bu zoreden daha ince. Ve daha çok parmak izi bırakıyor. Tabiki bu da kalkacaktır zamanla. Beğenmedim goru. Çok ince korumaz asla. Çizilmesin diye almıyoruz zaten çizilmez cam bu ekranlar. Korusun diye alıyoruz.
Bir kaç güne defoni ve eiroo nun takma ve kılıf ile uyumu ile ilgili bir video yapacağım yeniden aldım

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
kavisli ekrana tempered glass yandan yapışkansız olanlar hariç kalkacaktır.sadece parmak izi ve yanlar yapışkanlı koruyucu da bu telefona takacaksam bu ekranın bir numarası kalmıyor,k30 alın onun ekranı daha iyi olur bu koruyucularla.parlaklık çöpe gidiyor,çözünürlük düşüyor,parmak izinde yapışkan olmasa o da çalışmayacak.gor markanın cam olmadığını belirttik ana konuda,2 haftadır kalkma da olmadı ve şunu da belirteyim ekran elmas olmadığı sürece koruyucusuz zamanla çizilecektir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt