Soru Ekran Koruyucu Kullananlar Sorun Yaşıyor mu?

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
BootleggersROM v4
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar bir süre önce MIUI Maket'ten Nano ekran koruyucu aldım Redmi 5 Plus telefonuma. Ancak koruyucunun bir yönden beni olumsuz etkilediğini fark ettim. Soğuk bir memlekette(Kayseri) yaşıyorum. Dışarıya çıktığımda telefonu montun cebine koyuyorum genelde ve elime aldığımda soğuk olduğunu hissediyorum. AIDA64 sensör sıcaklıkları en yükseği 15 dereceye kadar düşüyor. Böyle durumlarda sıcak bir ortama girip telefonu elime aldığımda ekran buğlanma yapıyor. Bu ekran koruyucu bulunmayan telefonlarda olmuyor sadece benimkinde oluyor. Sorun rahatsız edici değil bu arada sadece merak ediyorum bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum. Koruyucudan memnun kaldım, alacaklara da öneririm.

Koruyucuyu aldığımda dışarıda kar yağıyordu ve ben koruyucuyu eve gelir gelmez açtım. Açtığımda üzerindeki koruma jelatinleri bile buğlandığı için ısınmasını beklemiştim. :D Sanırım koruyucularda genel bir durum.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Ben de mi note 3 kullanıyorum, aynı koruyucu buğu sorunu bende de oluyor ama bu bir fiziksel kanuna dayandığı için olağan bir durum. Soğuk materyaller sıcak ortama geçildiği zaman havadaki nemi yoğuşturur

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Ben de mi note 3 kullanıyorum, aynı koruyucu buğu sorunu bende de oluyor ama bu bir fiziksel kanuna dayandığı için olağan bir durum. Soğuk materyaller sıcak ortama geçildiği zaman havadaki nemi yoğuşturur
Hocam ailemde tek benim telefonda oluyor. Evdeki diğer telefonlarda olmadığını fark ettim ben. Koruyucusuz kullandınız mı hiç aynı sorun var mıydı?

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Hocam ailemde tek benim telefonda oluyor. Evdeki diğer telefonlarda olmadığını fark ettim ben. Koruyucusuz kullandınız mı hiç aynı sorun var mıydı?
Aldığım zaman taktırmıştım ancak cihazımın arkası da cam buğu yapıyor diye hatırlıyorum

Oyla:
Üst Alt