Yardım Ekran Kapanması

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
3 aylık redmi pro 8 telefonum var.2 haftadır telefon çalışırken herhangi bir uygulamaya girdiğimde ekran kapanıyor.Cihaz çalışıyor fakat ekran gelmiyor.Power tuşuna basıyorum geliyor gidiyor ekran.Biraz bekliyorum düzeliyor örn kamerayı açıyorum yine aynısı oluyor.Sürekli yapmıyordu fakat şuan sürekli hale geldi.Bu telefonu aldığıma bin pişman oldum.Yardım edebilecek varsa bekliyorum.Şimdiden teşekkrüler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
yok hepsini yaptım olmuyor.Şuan şarjda takılı.Üstteki şarj ışığı sabit yanıyor.Power tuşuna basılı tutuyorum belli bi süre sonra şarj ışığı sönüyor power tuşunu bıraktığımda tekrar yanıyor.Ne diyelim ilginize çok teşekkürler yordum sizide.Yani bu kadar dandik bi tel olduğunu bilseydim almazdım.Diyecek birşey bulamıyorum
Hocam mecbur bu corona bitene kadar bekleyeceksiniz eğer garanti ürün alımını durdurmuş ise. Hocam bana değil Mr.cakmak hocama teşekkür edin en baştan beri size yardımcı olmaya çalıştı. Yoğun efor sarf etti. Ama dediğim gibi garantiye gönderebiliryosaniz gönderin yoksa da mecbur bekleyeceksiniz

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
şarj fulldu gece.Şarj kablosunu takıyorum sadece tepedeki küçük şarj ışığı yanıyor ekran yok.Yani neden böyle oldu bi anda anlamış değilim.Korsan telefon olsa tamam,yazılım olsa onada tamam ama böyle birşey yokki.Xiomide saolsun bir tane kişi çalışmıyo galiba şuan ulaşamıyorum.Sizin yardımınıza bakıyorum açıkçası hocam :(
Hocam üzülerek söylüyorum cihazınız brick olmuş.
Ancak şunu kesin söyleyebilirim fabrika ayarlarına sıfırlama ile vs brick olmaz cihaz
Heleki bl kilidi kapalı.
Cihazda muhtemelen başka bir yazılımsal yada donanımsal problem var.
Gerçekten çok üzgünüm
muhammed540 hocamın dediği gibi hayatın normale dönüp servislerin açılmasını bekleyin
Tekrardan kusura bakmayın yardımcı olamadım

Oyla:

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
Hocam üzülerek söylüyorum cihazınız brick olmuş.
Ancak şunu kesin söyleyebilirim fabrika ayarlarına sıfırlama ile vs brick olmaz cihaz
Heleki bl kilidi kapalı.
Cihazda muhtemelen başka bir yazılımsal yada donanımsal problem var.
Gerçekten çok üzgünüm
muhammed540 hocamın dediği gibi hayatın normale dönüp servislerin açılmasını bekleyin
Tekrardan kusura bakmayın yardımcı olamadım

rica ederim hocam ne demek o kadar mesajlarıma cevap verdiniz gönlünüze sağlık olsun.Şu zamanda telefonsuz kalmak o kadar kötü birşey ki.Ne yapalım kısmet.Herşey için çok teşekkürler

Oyla:
Üst Alt