Yardım Ekran Kapalıyken %1-2 Şarj Düşmesi

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
İyi günler. Mi 9T cihazımda son zamanlarda pil tasarrufuna alsam veya almasam bile ekranı kapatıp 5-10 dk sonra ekranı açtığımda şarjımın %1-2 gittiğini görüyorum. İlk aldığımda hiç şarj yeme sorunu olmamıştı. Örneğin telefonu geceden bırakıp sabah baktığımda aynı şarj seviyesinde gözüküyordu. Bu sorunun nedeni nedir? Pil tasarrufundan en çok pil yemekte olan uygulamaları da kısıtladım. Hala aynı devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Dolphin kesinlikle daha iyi. Yıllardır taa Samsung S4 mini varken dolphin kullanıyordum. Başka tarayıcı ile işim olmaz.

Oyla:

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Tarayıcıda benim için en önemli olan şarjı az yiyen ama elle tutulur bir test yok internette Chrome ile MIUI tarayıcı arasinda pek fark yok gibi

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Mesajınıza denk gelmiş iken yazacak olursam bana soracak olsanız Via Tarayıcı derim. Daha stabil, daha hızlı ve daha güvenli üstelik hem düşük boyutlu hemde reklam ve veri takibi engelleme gibi seçenekler mevcut kesinlikle internette keyifle gezinmenize olanak sağlıyor.
Aynen hocam via tarayıcıyı önceki telefonumda ben de kullanıyordum. Temiz ve hızlı bir tarayıcı.

Oyla:
Üst Alt