Yardım Ekran kapalı iken parmak izi simgesi gözükmüyor

kenway

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samim
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Merhaba. Telefonumu MIUI 11 ve 12'ye güncellendikten sonra Mi9T'nin kendi özelliği olan ekran kapalı iken parmak izi simgesi çıkma olayı düzgün çalışmıyor. Şu an MIUI12 yüklü. Kendim yüklemedim, telefona gelen güncelleme ile yükledim. Parmak izi simgesi neredeyse gözükmüyor, çok hafif gözüküyor. Ve bildirim geldiğinde ışık yakma özelliği de aynı, çok kısık gözüküyor. Nedeni nedir?

Ferhatkaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
Siz cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Dediğiniz doğru olabilir, otomatik parlaklıktaki gibi. Ama düzgün çalışmıyor sanırım. Hiç ışıklı bir ortamda deneyip aynı zaman dilimi içerisinde karanlık bir ortamda da denediniz mi? Benim deneme şansım olmadı. Bu sorunu yaşadığımdan beri hiçbir zaman telefonu hareket ettirdiğimde veya dokunduğumda ekranda parmak izi simgesi belirmedi.
Bugün takip ettim, gündüz eskisi gibi belirgin oluyor ama akşam silik görünüyor. Galiba saate göre ayarlı çünkü kapalı ortamda gözlemledim bunu. Cihazı sıfırlamadım bu arada çünkü geçen ay çok takılma var diye sıfırlamıştım. Birdaha uğraşmak istemedim açıkçası. Birde konu dışı olarak şarj olma sürem yükseldi sanki benim. Yani 100 olması daha uzun sürüyor güncelleme den sonra sizde de öylemi?

Oyla:

kenway

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samim
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Bugün takip ettim, gündüz eskisi gibi belirgin oluyor ama akşam silik görünüyor. Galiba saate göre ayarlı çünkü kapalı ortamda gözlemledim bunu. Cihazı sıfırlamadım bu arada çünkü geçen ay çok takılma var diye sıfırlamıştım. Birdaha uğraşmak istemedim açıkçası. Birde konu dışı olarak şarj olma sürem yükseldi sanki benim. Yani 100 olması daha uzun sürüyor güncelleme den sonra sizde de öylemi?

Bende hâlâ aynı, hiç gözükmüyor parmak izi simgesi. Şarj konusuna da da hiç dikkat etmedim, bilmiyorum.

Oyla:

Batuyavz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan yavu
Cihazım
Xiaomi k20 pro
Konular
0
Arkadaşlar cihazım rootlu ve yanlışlıkla bir modül flashlayip twrp modunda cihazı sifirladim sifirlamadan önce böyle bir sorun yoktu ve şimdi var her şeyi yaptım bunun için özel bir modül varmı kilit ekranında iken parmak izi görünmüyor komple sarsıntıda falan önceden görünüyordu parmağımı okutup açardım ama şimdi hiç gözükmüyor

Oyla:
Üst Alt