Soru Ekran kapalı iken bildirim sorunu

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Arkadaşlar selamlar bir önceki a2 lite telefonumu kardeşime verdim ve dün kendime MI8 Lite aldım.Tabi alır almaz sorunlar başladı a2 litede bildirim geldiğinde ekran kapalı iken siyah fonda bildirimler görünüyordu ancak bunda malesef yok ayrıca ekranı açtığımda ise yine bildirim paneli görünmüyor illa üst çentiği aşağı çekince görünüyor, bunun bir çaresi varmıdır, çok teşekkürler.

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
Arkadaşlar selamlar bir önceki a2 lite telefonumu kardeşime verdim ve dün kendime MI8 Lite aldım.Tabi alır almaz sorunlar başladı a2 litede bildirim geldiğinde ekran kapalı iken siyah fonda bildirimler görünüyordu ancak bunda malesef yok ayrıca ekranı açtığımda ise yine bildirim paneli görünmüyor illa üst çentiği aşağı çekince görünüyor, bunun bir çaresi varmıdır, çok teşekkürler.
Ayarlar bildirimler uygulama bildirimlerin den istediğin uygulamanın bildirimlerini açabilir ve özelleştirebilirsin

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Malesef bildirimler bildirim panelinde sabit olarak kalmıyor.

Oyla:

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
Malesef bildirimler bildirim panelinde sabit olarak kalmıyor.
Yine bildirimler durum çubuğunda doku duktan sonra kaldır seçeneğini pasif yapınız
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Yine bildirimler durum çubuğunda doku duktan sonra kaldır seçeneğini pasif yapınız
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Dediğiniz ayar farklı birşey, örneğin bildirim panelini aşağı indirdik otomatik parlaklığa tıkladık, tıkladıktan sonra otomatik olarak bildirim paneli kapanıyor.

Oyla:

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Arkadaşlar öncelikle hızlı cevaplar için çok teşekkürler.Tam anlatamadım sanırım
1. Sorun; a2 litde telefonun ekranı kapalı iken mesaj watsap mail v.s gelince ben ekranı açmadan siyah arkaplanda bildirim önizlemesi görünüyordu.
2. Sorun ise bunda ekranı power tuşuyla açınca bile bildirim panelini aşağı çekmeden bildirim görünmüyor.

Oyla:

havlayankirpi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
0
benim de buna benzer sorunum var arkadaşlar. bildirimler görev çubuğunda gözükmüyor. anca aşağı çekince çıkıyor bildirimler. ayarlardan bildirimleri göster işaretli ancak hala çıkmıyor. çözümü var mıdır bunun?

Oyla:

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Ayarlar/Bildirimler durum çuğu / Ardından bildirim simgelerini gösteri aç ın bakmadığınız sürece gelen bildirimler durum çubuğunda görünür olacaklar

Oyla:
Üst Alt