Çözüldü Ekran Degişimi

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Sende de soluk ekran sıkıntısı çıkmış eğer bendede soluk ekran takilacaksa göndermeye hiç gerek yok 120 TL'ye ekranlar satılıyor tekrar ondan alıp takarım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diğer musteriniz ekran değiştirmiş sizden onada soluk ekran takmissiniz yani hafif Sarı ekran eğer banada o sarı ekrandan takılırsa geri iade veya değişim yapacakmisiniz sonuçta orijinal ekranda öyle bir problem yok yan sanayi ekranlarda o problem var sadece.
Sadece soluk ekran olsa sıkıntı yok. Navigasyon tuş ışıkları doğru düzgün yanmıyordu, ekranın sağından solundan ışık sızması gözledim ve ayrıca yine ekran kenarlarından yapışkan çıkıyordu. Bali ile yapıştırmışlar galiba.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Redmi not4x cihaza 3 defa ekran değiştirmiş biri olarak, Türkiye de satılan ekranlar beş para etmez. Memnun kaldığım çinden aldığım ekrandı. Orjinal ekrana çok yakındı.
hangi satıcıdan aldınız link atabilirmsiniz mi a1 içinde vardır belki.

Sadece soluk ekran olsa sıkıntı yok. Navigasyon tuş ışıkları doğru düzgün yanmıyordu, ekranın sağından solundan ışık sızması gözledim ve ayrıca yine ekran kenarlarından yapışkan çıkıyordu. Bali ile yapıştırmışlar galiba.
evet türkiyede tamirciler ucuz yola kacmak için ekran yapıştırıcı sıvı almıyorlar bali ile yapıştırıyorlar burdaki telefoncuda bali ile yapıştırmıştı telefonumun ekranını ben çitasıyla degiştirecegim o yüzden ışık sızması olacagını sanmıyorum benim için en önemlisi ekran soluk olmayacak dışarıda ekranı zor görüyorum çok soluk duruyor

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
hangi satıcıdan aldınız link atabilirmsiniz mi a1 içinde vardır belki.

evet türkiyede tamirciler ucuz yola kacmak için ekran yapıştırıcı sıvı almıyorlar bali ile yapıştırıyorlar burdaki telefoncuda bali ile yapıştırmıştı telefonumun ekranını ben çitasıyla degiştirecegim o yüzden ışık sızması olacagını sanmıyorum benim için en önemlisi ekran soluk olmayacak dışarıda ekranı zor görüyorum çok soluk duruyor
Aliexpress e CAPAS OFFICIAL STORE yazın çıkar hocam. En son Akıllıphone sitesinden aldım. Bugün geri iade ettim. İğrenç bir ekrandı.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Aliexpress e CAPAS OFFICIAL STORE yazın çıkar hocam. En son Akıllıphone sitesinden aldım. Bugün geri iade ettim. İğrenç bir ekrandı.
Akıllı phone den aldım bende ekran tekrar kırıldı yeniden değiştireceğim

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Ekranı takmadan soketi ile deneyince iade alıyorlar bende konusmustum
Ben taktım. İki gün sonra ekran çıtadan ayrılmaya basladı. Ayrıca alt tarafta yanık olustu. Işığı sona alınca belli oluyor. Dün konuştum gonderin bakalım dediler.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Ben taktım. İki gün sonra ekran çıtadan ayrılmaya basladı. Ayrıca alt tarafta yanık olustu. Işığı sona alınca belli oluyor. Dün konuştum gonderin bakalım dediler.
Değişim yaparlar sanırım

Üst Alt