Ekran Değişimi - Delta Servis

netenes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
netenes
Cihazım
mi 4 lte
Konular
1
Dün telefonu düşürüp ekranı çatlattım. Dokunmatiği de kısmen bozuldu, komple digitizer değişecek sanırım. Garantiye gönderecektim ama biraz araştırınca Delta servisten şikayetçi olan çok insan olduğunu gördüm. Ayrıca Xiaomi Mi 4'ün orjinal ekranı ellerinde yokmuş forumda yazılana göre(onlara da burada satılan ekran gönderiliyormuş)

Yani 350-400 lira verip orjinal olmayan bir ekran taktırıp üzerine paramla rezil de olabilirmişim. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz?

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Geçmiş olsun hocam. Telefonu satıp yeni bir telefon alın bence. Uğraşına ve sonradan çıkabilecek ekstra sorunlara karşı en güzel çözüm yoludur.

nightfall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1
Geçmiş olsun öncelikle. Tavsiyem delta servise hiç bulaşmaman. Ben iki defa yolladım telefonun ekranını bile çizdiler. Mahkemeye verdim para iadesi bekliyorum şimdi. Ayrıca taktıkları ekran orijinal değil kendini belli ediyor. Kullanma niyetin varsa delta servis yerine forumda ekranı değiştirebilecek arkadaşlardan yardım istemen yada güvenilir bir telefoncuya yaptırman daha doğru olur.

hepiniz aynısınız...

Ucuz hesaplar=Basit insanlar
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yiğit ali
Cihazım
note 3 pro
Meslek
Memur
Konular
7
Dün telefonu düşürüp ekranı çatlattım. Dokunmatiği de kısmen bozuldu, komple digitizer değişecek sanırım. Garantiye gönderecektim ama biraz araştırınca Delta servisten şikayetçi olan çok insan olduğunu gördüm. Ayrıca Xiaomi Mi 4'ün orjinal ekranı ellerinde yokmuş forumda yazılana göre(onlara da burada satılan ekran gönderiliyormuş)

Yani 350-400 lira verip orjinal olmayan bir ekran taktırıp üzerine paramla rezil de olabilirmişim. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz?

geçmiş olsun hocam.. elimde mi4 ekranı mevcut.. düşünürseniz özelden konusabiliriz

Son düzenleme:

chheess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Xiaomi MI 4
Konular
6
geçmiş olsun,
bende mi4 ekranı kırdım netten sipariş verdim, kendim değiştirdim,
3 gündür sorunsuz çalışıyor bakalım ne kadar gidecek,
bu arada 135 tl ye mal oldu. işçilik hariç :)

metingon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi4
Konular
11

Aynı şey basıma geldi hocam muhtemelen aynı fırmadan aldık Justoriginal adamları ara boyle boyle oldugunu soyle servisten dolayı değişim yapmalarını söyle eğer olumsu cevap alırsan hakem heyetıne basvur o zaman mutlaka degısım yapıyorlar ....

mgok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
0
Merhaba arkadaşlar benim de elimde ekranı çatlak ve dokunmatiği hasarlı bir mi4 lte cihazım var.Ankara'da nerede ve kaça yaptırabilirim acaba?

ligeres

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
0
merhaba arkadaslar benımde ekran kırıldı.bır kac yere vermeme ragmen yapılamadı.
yardımcı olabılecek arkadaslar varsa memnun olurum

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
merhaba arkadaslar benımde ekran kırıldı.bır kac yere vermeme ragmen yapılamadı.
yardımcı olabılecek arkadaslar varsa memnun olurum
Yapılamama nedenini biraz açıklar mısınız? Nereye hangi servislere verdiniz modeli nedir vb.

Üst Alt