Yardım Ekran 1.5 saatte %25 şarj yiyor

Orhan2005

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.4
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese iyi forumlar. Redmi Note 9 pro telefonum miui 12.5 den sonra çok şarj yemeye başladı. Pil ayrıntılarına baktığımda 1.24 saatte %24 şarj gittiğini gördüm. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Ekran kapalıyken bile çok şarj gitmesi bence normal değil.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-29-08-28-51-281_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-05-29-08-28-51-281_com.miui.securitycenter.jpg
    302 KB · Görüntüleme: 67

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Güncellemeden önce 12 13 saat gidiyordu. Belki bir anormallik vardır diye açtım konuyu. Herkes normal diyorsa rahatlayabilirim o zaman teşekkürler :)
miui 11 de belki o süreleri alırsınız cihazda ama bu cihazda yüklü uygulama, aktif ram ve sistem kullanan uygulamaların aktivitesi vs ile çok değişken olabiliyor. yani romun ve sistemin etkisi büyük ayrıca her zaman söylüyorum cihazlar her güncelleme ile bilinçli eskitiliyorlar bunu yapmayan firma yok her güncellemede bu biraz arttırılıyorlar birde cihazın kulanımından doğan doğal eskimesi var tabi oyun cihazları çok yoruyor benim cihaz ilk adığımda 10 saat ekran süresi alıyordum şimdi 7 saat alsam ki çok zor alamıyorum alırsam şükrediyorum.
cihazların en stabil ve yüksek pil veren romları fabrika romlarıdır pil istiyorsanız onları deneyin çünkü satış politikası olarak en optimum seviyede bu romlar oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yıllar öncesinin orta sınıf telefonunda 9 saat ekran süresi alıyorsunuz .
Daha ne yapsın size bu Xiaomi ?
redmi note 9 pro 2021 de çıkan bir cihaz çok eski değil hali hazırda hala satışta redmi note 5 ile karıştırdınız galiba 😁

Oyla:

psikolog3465

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Azad
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Şarjı ekran değil oyunlar tüketmiş.
Büyük bütçeli oyunlar oynarken daha fazlasını beklemeyin oyun için iyi bile sayılır bu değerler.
Mi 11 ultram var sanırım direnç imei atılmış. Şarjı çabuk gidiyor formtla düzelir mi? Format atsam imei gider mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gayet normal bana göre hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Mi 11 ultram var sanırım direnç imei atılmış. Şarjı çabuk gidiyor formtla düzelir mi? Format atsam imei gider mi?

Oyla:
Üst Alt