İnceleme Efsanenin Batışı

blghnkbl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilgehan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
6
Bende kullanıyorum. Hala çok güzel. Ama satışa çıkardım 3500 e. mi 13t den devam edeceğim.

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
efsane kelimesini haketmesi icin mi 5 veya mi 6 gibi bir cihaz olmasi lazim.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
İlk çıktığında aldım hala kullanıyorum o beni bırakmadan ben onu bırakmam sanırım. Kamera için hakkını yemişsiniz gcam ile fotoğraf konusunda oldukça başarılı ve hala da tatmin edici sonuçlar veriyor. Yakınlarda bataryayı deji ile değiştirdim tam ekran muhabbetinden dolayı da diğer cihazlar bütün avantajlarına rağmen çekici gelmiyor. Rom olayı da bir yerden sonra sıkıyor stabil olsun uzun ömürlü olsun istiyor bir süre sonra insan belkide yaştan dolayı gözüm almıyordur artık :) eu 12.5.2 stabil kurdum canavar gibi devam ediyoruz yolumuza. Kader bizi ayırana kadar devam bu orta segment canavarıyla :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Eu 12.5'ten yukarı çıkmadığınız sürece bir iki yıl daha götürecektir cihaz. Daha yüksek Android sürümlerinde ise AOSP şart. Battı demeyelim de emeklilik yaklaştı diyelim bence :)

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
6
yaklaşık 5 senedir mi9t yi severek kullanıyorum. son 2 yıldır bir çok rom u denedim şu an en stabili PixelOS oldu. Halen PixelOS yüklü şarjı ve stabilitesi olsun stock rom dan daha iyi. Telefona fiziki bir zarar gelmedikten sonra gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. Pili hala ölmedi. Pili ölürse pil alıp kendim değiştireceğim. Benim için şu an yeterli.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Açıkçası rom konusunda MIUI tarafında haklısınız geliştirici yok denecek kadar az aops tarafi biraz daha iyi MIUI a13 romlarda cihaz ,%30 daha hızlanıyor şahsi fikrim cihazın iyi stabil romla 2 sene daha gideri var gibi

blood4cry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
İlk çıktığında aldım hala kullanıyorum o beni bırakmadan ben onu bırakmam sanırım. Kamera için hakkını yemişsiniz gcam ile fotoğraf konusunda oldukça başarılı ve hala da tatmin edici sonuçlar veriyor. Yakınlarda bataryayı deji ile değiştirdim tam ekran muhabbetinden dolayı da diğer cihazlar bütün avantajlarına rağmen çekici gelmiyor. Rom olayı da bir yerden sonra sıkıyor stabil olsun uzun ömürlü olsun istiyor bir süre sonra insan belkide yaştan dolayı gözüm almıyordur artık :) eu 12.5.2 stabil kurdum canavar gibi devam ediyoruz yolumuza. Kader bizi ayırana kadar devam bu orta segment canavarıyla :)
Ben ne yaptıysam 12.1.4 den yukarı ota gelmedi bana, ama 12.5 alanlar mevcut, orjinal tr cihaza sahibim sıfır aldım Turkcell'den fakat 12.5 nasıl geçeceğim bilmiyorum, bu sürüm çok kötü.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Ben ne yaptıysam 12.1.4 den yukarı ota gelmedi bana, ama 12.5 alanlar mevcut, orjinal tr cihaza sahibim sıfır aldım Turkcell'den fakat 12.5 nasıl geçeceğim bilmiyorum, bu sürüm çok kötü.
12.5 çin sürümüne geldi, yukleyenler ota yoluyla yüklemiyor custom rom olarak eu yüklüyor.

Üst Alt