Yardım EDL Yetkili Hesap Sorgulama

veykemtu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Kemal
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
arkadaşlar elimdeki redmi note 9 pro cihazımı curtana yazılımı ile hard brick ettim kurtarmak için edl test point noktalarını kullanmak istiyorum

mi flash uygulamasında kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptığımda flashlama yetkim var gözüküyor acaba edl ile de yüklemeye eytkili mi bunu nasıl öğrenebilirim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
arkadaşlar elimdeki redmi note 9 pro cihazımı curtana yazılımı ile hard brick ettim kurtarmak için edl test point noktalarını kullanmak istiyorum

mi flash uygulamasında kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptığımda flashlama yetkim var gözüküyor acaba edl ile de yüklemeye eytkili mi bunu nasıl öğrenebilirim
Hesabının yetkisi yok yazılım atman mümkün değil redmi note 9 pro portları kilitliyor tek çözümü jtag forum yöneticisi Zenex hocamla irtibata geçin o çözer skıntınızı ben kendi hessbımla denedim olmadı yetkili hesap bulduk onunlada olmadı tek çözüm jtag

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

veykemtu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Kemal
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesabının yetkisi yok yazılım atman mümkün değil redmi note 9 pro portları kilitliyor tek çözümü jtag forum yöneticisi Zenex hocamla irtibata geçin o çözer skıntınızı ben kendi hessbımla denedim olmadı yetkili hesap bulduk onunlada olmadı tek çözüm jtag

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam jitag tam olarak ne oluyor benim bildiğim anakarttaki edl noktalarına kısa devre ile oluyor

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam jitag tam olarak ne oluyor benim bildiğim anakarttaki edl noktalarına kısa devre ile oluyor
Kardeşim o dediğiniz test point onunla edl modda yetkili hesap ile yazılım atılıyor yetkili hesap dediğimizde senin o xiomi hesabın değil bildiğin teknik servisin kullandığı direk xiomiden alınabilen bir hesap ama redmi note 9 pro malesef edl modda yetkili hesap ile yazılım yemiyor cihazın direkt portları kilitleniyor hard brick olunca tek çözümü jtag oda anakarta direk müdahale ile oluyor anladın mı yetkili hesapta parayla alınıyor jtag da parayla yapılıyor en kötü ihtimal 250 ila 500 lira masrafı var o telefonun haberin olsun

Oyla:

veykemtu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Kemal
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
Kardeşim o dediğiniz test point onunla edl modda yetkili hesap ile yazılım atılıyor yetkili hesap dediğimizde senin o xiomi hesabın değil bildiğin teknik servisin kullandığı direk xiomiden alınabilen bir hesap ama redmi note 9 pro malesef edl modda yetkili hesap ile yazılım yemiyor cihazın direkt portları kilitleniyor hard brick olunca tek çözümü jtag oda anakarta direk müdahale ile oluyor anladın mı yetkili hesapta parayla alınıyor jtag da parayla yapılıyor en kötü ihtimal 250 ila 500 lira masrafı var o telefonun haberin olsun
cihazın garantisi var garanti de bunun için ücret talep eder mi

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Ayrıca şunudw söyleyim eger garantisi varsa göndermeyin hiç adamlar direkt ana kartı değiştiriyorlar 1200 tl ücreti çıkıyor öylede böylede o cihazı kendinizin kurtarma ihtimali söz konusu değil

Oyla:

veykemtu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Kemal
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
ayrıca hocam xiaominni resmi iletişim sitesindeki rehbere göre kontrol ettiğimde hesap yetkili gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca şunudw söyleyim eger garantisi varsa göndermeyin hiç adamlar direkt ana kartı değiştiriyorlar 1200 tl ücreti çıkıyor öylede böylede o cihazı kendinizin kurtarma ihtimali söz konusu değil
sağolun hocam

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
cihazın garantisi var garanti de bunun için ücret talep eder mi
Geçmiş olsun hocamm ben gönderdim evafone bana direk anakart değişcek dedi 1200 istediler istersen sende dene şansını bilemem ne dicekler sana ben garantiyi deldirdim dısarda bu forumda Zenex hocama yaptırdım ama ben sana yinede sansını dene garantiye bir yolla derim belki seninkini yaparlar emin değilim

Oyla:

veykemtu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Kemal
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
Geçmiş olsun hocamm ben gönderdim evafone bana direk anakart değişcek dedi 1200 istediler istersen sende dene şansını bilemem ne dicekler sana ben garantiyi deldirdim dısarda bu forumda Zenex hocama yaptırdım ama ben sana yinede sansını dene garantiye bir yolla derim belki seninkini yaparlar emin değilim
ben genpaya gönderdim arka camda kırık var önce onun değişmesi lazım dediler bu yüzden arada kaldım ekstradan daha sonra ücret isterler mi diye şuan napsam bilemiyorum

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
ayrıca hocam xiaominni resmi iletişim sitesindeki rehbere göre kontrol ettiğimde hesap yetkili gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sağolun hocam
Önce bir garantiye yollayın bence deneyin şansınızı en kötü ihtimal yapmayın kalsın dersiniz geri yollarlar belli olmaz garantiyi deldirmek yerine garantiye yollabilirsiniz ben 2800 verdiğim cihaza 1200 ödemek yerine deldirmeyi tercih ettim belki sizinkine yazılım atarlar benim mutlaka garantiye yollayın

Oyla:
Üst Alt