Soru Durum Çubuğuna 4G Yerine 4.5G Simgesi Ekleme?

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere Xiaomi.Eu Rom'lar China tabanlı oluyor. China tabanlı Rom'larda Xiaomi geliştiricileri, ülkemizde kullanılan 4.5G'yi durum çubuğunda 4G olarak gösteriyordu. Son aylarda yayınlanan China Beta'larda gördük ki bu durum düzeltilerek Global, Hindistan ve Endonezya Rom'larda olduğu gibi ülkemize özel 4.5G hâle getirilmiş.

Özellikle 2021 öncesinde yayınlanan Stable ve Beta ROM kullananlarda hâlâ 4G olarak görünüyor. Eu kullananlar LTE olarak da değişiklik yapabiliyor. Benim yapmak istediğim Android 10 tabanlı MIUI 12'de 4G ikonunu nasıl 4.5G hâle getirebileceğimiz? Bunu yapmayı bilen var mı? Cihazımda Root mevcut. Bilen arkadaşlar paylaşırsa gerçekten çok makbule geçecek. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Artık bir iPhone kullanıcısı olarak diyorum yardım etmek isterdim ama ne bilgisayarım var şuan ama bir simge için değmez size diyeyim çünkü tek tek uğraşmanız lazım apk decomp/compileyi bilmeniz lazım sadece root ile olmuyor gelecek güncellemeleri beklemeniz daha iyi bence

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Artık bir iPhone kullanıcısı olarak diyorum yardım etmek isterdim ama ne bilgisayarım var şuan ama bir simge için değmez size diyeyim çünkü tek tek uğraşmanız lazım apk decomp/compileyi bilmeniz lazım sadece root ile olmuyor gelecek güncellemeleri beklemeniz daha iyi bence
Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt