Yardım Durum çubuğu Bildirim Simgeleri

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Merhaba arkadaşlar mi 8 alalı 1 hafta kadar oldu telefondan gayet memnunum fakat durum çubuğunda bildirim simgeleri gözükmüyor tamam çentik büyük eyvallah ama saat ile çentik arasında 3mm var oraya 2 simge yanına da +4 (onlardan ayrı kaç bildirim olduğu) koyulabilir bu yüzden sanki bir ayarı varmışta ben bulamamış gibi hissettim eğer böyle bir şey varsa da yoksa da yardımcı olabilir misiniz

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Maalesef öyle bir ayar yok. Aosp Pixel Romda falan oluyor ama MIUI tabanlı romlarda olmuyor henüz. Emin değilim ama Revolution özelleştirme bakımından zengin bir rom onda olabilir mi, kullanan arkadaşlar yazacaktır. Ben kurduktan 10 dk sonra silmiştim.

Oyla:

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Arkadaşlar 10 Numara bir playstore uygulaması buldum tatmin etmese bile (ki beni etti) fazlasıyla işe yarar ve telefonun durum çubuğunu indirmeden bildirimlerinizi görebileceğiniz bir uygulama adı "C Notice" tüm uygulamaları seçin bildirim geldiğinde ekranda yüzen bir baloncuk olarak belirtecektir tıklayarak bildirimi görebilir tekrar tıklayarak bildirimi açabilirsiniz ben şu an aşırı memnun kaldım sizinde kullanmanızı öneririm
Link:

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar 10 Numara bir playstore uygulaması buldum tatmin etmese bile (ki beni etti) fazlasıyla işe yarar ve telefonun durum çubuğunu indirmeden bildirimlerinizi görebileceğiniz bir uygulama adı "C Notice" tüm uygulamaları seçin bildirim geldiğinde ekranda yüzen bir baloncuk olarak belirtecektir tıklayarak bildirimi görebilir tekrar tıklayarak bildirimi açabilirsiniz ben şu an aşırı memnun kaldım sizinde kullanmanızı öneririm
Link:

Bu konudaymış... Ne farkı var bu uygulamaların? Bu bende çalışmadı.

Oyla:

Gokhann_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8
Konular
4
Bunları denedim farklı bir uygulama var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyle düzelebilecek birşeydir inşallah.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar mi 8 de, herzaman açık ekran da bildirim ikonu gözükmüyor mu ? Bir ayarı var mı bunun ? Sanki bir inceleme de görmüştüm, whatsapp dan bildirim gelince Always On Display de ikon gözüküyordu.

Oyla:
Üst Alt