Yardım Dual Boot Patcher - Çift Rom Kullanma

seyado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Merhaba arkadaşlar bu konuyla ilgili bi post göremedim.Uygulamayı yükledim internette videoları da izledim ancak mi6 da 2. rom u yüklemeye çalışırken sürekli hata veriyor videolarda aynı şeyi yapanlar yükleyebiliyor nasıl çözülür bilen bi fikri olan var mı ?Magisk twrp vs yüklü kilit açık

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam, Global Rom kullanan vede hayatından memnun olup da, kaşınmanın ne muhteşem bir haz olduğunu bilmeyen ve bu duyguyu henüz yaşamamış birine bunu anlatabilecek kabiliyette olmadığımı üzülerek belirtmek zorundayım

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Yok estağfurullah... PC üzerinde çift işletim sistemi kurduğum için çalışma mantığını biliyorum. Android üzerinde nasıl olabileceğini düşünüyorum sadece.
Bunu sizinle bizzat görüşmem lazım.

Oyla:

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
garip bi durum. pc de harddiski 2ye bölersin tamamda telefonun hafızasını nasıl böleceksin?

bu tür macera pesinde kosan insanları anlamıyorum.
Yanlış anlama ama herkes senin gibi düşünseydi şu an hala mağarada yaşıyor olabilirdik :D

Oyla:

seyado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam, Global Rom kullanan vede hayatından memnun olup da, kaşınmanın ne muhteşem bir haz olduğunu bilmeyen ve bu duyguyu henüz yaşamamış birine bunu anlatabilecek kabiliyette olmadığımı üzülerek belirtmek zorundayım

o duyguyu iliklerime kadar yaşadım dün drunk~~:Dhaha--

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Arkadaşlar bu yeni bir şey değil çok eskiden beri var yalnız ikinci alana yükleme yapacağınız romun bunuda destek vermesi lazım. Htc M9 da 3 rom kullandığım oldu bu şekilde. Aynı zamanda mofiye edilmiş twrp gerek bunun için. Secondery rom buna destek vermediği için boot etmemiş. Birincil roma miui ikici roma aosp rom kurmayı deneyin genelde aosp romlar 2. Rom olarak kurulmaya izin veriyor yada geliştiriciye sorarak bunu öğrene bilirisniz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

seyado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar bu yeni bir şey değil çok eskiden beri var yalnız ikinci alana yükleme yapacağınız romun bunuda destek vermesi lazım. Htc M9 da 3 rom kullandığım oldu bu şekilde. Aynı zamanda mofiye edilmiş twrp gerek bunun için. Secondery rom buna destek vermediği için boot etmemiş. Birincil roma miui ikici roma aosp rom kurmayı deneyin genelde aosp romlar 2. Rom olarak kurulmaya izin veriyor yada geliştiriciye sorarak bunu öğrene bilirisniz.

bilmiyordum bunu teşekkürler bidakine aosp denerim :P
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ama modifiye edilmiş twrp derken ? onun hakkında bi bilgim yokta

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Çift yada daha fazla romu kullanmaya destek veren twrp ve modifiye boot dosyası atılıyordu. siz nasıl kuruyorsunuz bilmiyorum yada farklı yöntemler de çıkmış ola bilir ama benim kullandığım zamlar da öyleydi aradan çok zaman geçtiği için aklımda detay kalmadı açıkçası.

Oyla:

seyado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ama işte bunu bilmeyen birine kelimelerle anlatabilmek neredeyse imkansız

aynen öyle haha--drunk~~ yoksa başka bi deli 10 saat durmadan bunla uğraşmaz :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çift yada daha fazla romu kullanmaya destek veren twrp ve modifiye boot dosyası atılıyordu. siz nasıl kuruyorsunuz bilmiyorum yada farklı yöntemler de çıkmış ola bilir ama benim kullandığım zamlar da öyleydi aradan çok zaman geçtiği için aklımda detay kalmadı açıkçası.

bunun mi6 olanını bulmaya yardımcı olabilir misin acaba çok istiyorum da çift rom telefon kullanmayı :D:D

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Ama işte bunu bilmeyen birine kelimelerle anlatabilmek neredeyse imkansız

Bizim Temel bir lokantaya girmiş. Yemek siparişi vermiş. Salatasından yerken bakmış içinde bir zeytin... Çatalını batırıp zeytini ağzına atacak ama ne mümkün. O hamle yaptıkça zeytin kaçıyor. Temel kovalıyor zeytin kaçıyor.
Bu durumu bir süredir izleyen garson artık dayanamamış ve adamın çatalını alıp zeytine batırmış ve Temel' e uzatmış.
" Buyrun beyefendi..."
Temel kaşlarını çatıp garsona ters ters bakmış:
" Ula ne hava ataysun. Ha ben o kadar yormasaydım sen oni nah yakalardun...." 8=)haha--haha--

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bizim Temel bir lokantaya girmiş. Yemek siparişi vermiş. Salatasından yerken bakmış içinde bir zeytin... Çatalını batırıp zeytini ağzına atacak ama ne mümkün. O hamle yaptıkça zeytin kaçıyor. Temel kovalıyor zeytin kaçıyor.
Bu durumu bir süredir izleyen garson artık dayanamamış ve adamın çatalını alıp zeytine batırmış ve Temel' e uzatmış.
" Buyrun beyefendi..."
Temel kaşlarını çatıp garsona ters ters bakmış:
" Ula ne hava ataysun. Ha ben o kadar yormasaydım sen oni nah yakalardun...." 8=)haha--haha--
Sizin Temel'e benden kucak dolusu sevgiler8=):)

Oyla:
Üst Alt