Soru Dt2w Nasıl Kapatılır?

coldest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Güney
Cihazım
Doogee s60
Konular
1
Merhaba bir çok araştırma neticesi elime root olmadan çift tıklama ile uyanmayı kapatamayacağım bilgisi ulaştı bende siz değerli arkadaşlardan bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Cihaz stock halde ve bu durumu bozmadan nasıl çift tıklamayı kapatabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
poco launcher kullan. onda bu ayar var.

Oyla:

coldest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Güney
Cihazım
Doogee s60
Konular
1
poco launcher kullan. onda bu ayar var.

Önerdiğiniz launcher uygulamasında ekrana tıklama ile kapatma mevcut başka bir ayar görmedim yanılıyorsam düzeltin beni lütfen. Ben telefon cebimdeyken uyanmasını istemiyorum Bu cihazlar 2 farklı lcd panel ile üretildi birinde çift tıklama ile uyanma var ki bu benim cihazım diğerinde yok Bu ayara ulaşmak istiyorum ben Root yetkisi olunca sistem dosyalarına erişim olunca bunu yapabilirim Ama bu erişimi elde etmeden çözüm arıyorum. Başka öneriniz var ise canı gönülden dinliyorum.

Oyla:

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Ayarlar / Ekran / Uyandırmak İçin Ekrana Çift Dokun
Buradan çift tıklama ile uyanmayı açıp kapatabilirsiniz. Pocophone F1 kullanıyorum ve bu ayar bende mevcut, umarım sizde de vardır.

Oyla:

coldest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Güney
Cihazım
Doogee s60
Konular
1
Ayarlar / Ekran / Uyandırmak İçin Ekrana Çift Dokun
Buradan çift tıklama ile uyanmayı açıp kapatabilirsiniz. Pocophone F1 kullanıyorum ve bu ayar bende mevcut, umarım sizde de vardır.

İlginiz için çok teşekkür ederim yanlız android one işletim sistemi bu cihaz mıuı değil ve bu ayar mevcut değil.

Oyla:

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
İlginiz için çok teşekkür ederim yanlız android one işletim sistemi bu cihaz mıuı değil ve bu ayar mevcut değil.

O zaman ortada sorun yok siz farklı ROM kullanarak sorun çıkartmışsınız. Andoroid One için geliştirilen bir ROM'da bu ayar elbette ki olmayabilir, sizin donanımınız desteklese bile. Bu gibi işlemler doğrudan donanım üzerinden makine dili ile iletişim kurduğundan herhangi bir uygulama yükleyerek bunu çözmenize imkan yok maalesef. Root'layarak ekran sürücüleriniz üzerinden işlemlere devam etmeniz gerekiyor.

Oyla:

coldest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Güney
Cihazım
Doogee s60
Konular
1
O zaman ortada sorun yok siz farklı ROM kullanarak sorun çıkartmışsınız. Andoroid One için geliştirilen bir ROM'da bu ayar elbette ki olmayabilir, sizin donanımınız desteklese bile. Bu gibi işlemler doğrudan donanım üzerinden makine dili ile iletişim kurduğundan herhangi bir uygulama yükleyerek bunu çözmenize imkan yok maalesef. Root'layarak ekran sürücüleriniz üzerinden işlemlere devam etmeniz gerekiyor.

Benim cihazım a2 lite Android one orjinal rom var cihazda ben bir müdahalede bulunmadım. Neyse artık bu şekilde kullanmaya devam :)

Oyla:

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Stock ROM yazdığınızı görünce ister istemez orijinali MIUI olarak düşündüm, kusura bakmayın :)

Oyla:
Üst Alt