Yardım Driver sorunu

tualtuana

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
11
Redmi note 9 un bootloader kilidini açmak istiyorum imei null onarımı için. 64bit pc için fastboot driver bulamadım. Bulduğum driverlerı yükleyemiyorum uygun değil diyor. Ne yapabilirim bootloader interface driver için..

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Google USB driver yükleyin hocam ayrıca kendi başınıza YouTube vs izlediğiniz videolara kanıp IMEI repair işlemi yapmayınız bunun için forumda teknisyen rütbesine sahip olan arkadaşlarımız uzmandır işlerini severek yapiyorlar kefilim hepsine ücretli onarım kısmına bakınız

tualtuana

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
11
Google USB driver yükleyin hocam ayrıca kendi başınıza YouTube vs izlediğiniz videolara kanıp IMEI repair işlemi yapmayınız bunun için forumda teknisyen rütbesine sahip olan arkadaşlarımız uzmandır işlerini severek yapiyorlar kefilim hepsine ücretli onarım kısmına bakınız
Sağolasın hocam , imei tamir işlemi için telefonu aldığım yer halledecek ama bootloader kilidini açıp aramamı söyledi beklememek adına. Driver olayını çözemedim yüklüyorum, herşey tamam ama fastboot moduna geçince görmüyor pc. Android ve sarı ünlem var. Usb girişi, kablo vs drğişyirdim ama olmadı

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Tamam sorun tam da orada fastboot moduna geçtikten sonra driveri yükleyin eğer kabul etmezse sürücü imza doğrulamasıni kapatıp tekrar deneyin olmama şansı yok win kaç sizin pc

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Tamir edecekse bootloader kilitli yapsınlar. Şuan için açılmaması açılmamasından daha avantajlı MTK işlemcili cihazlar için. boşuna uğraşıyorsunuz. Aynı işlem kapalıda yapılır..

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Fastboot modunda bağlandıktan sonra ünlem işareti olan aygıta sürücüyü güncelle de linkteki driver ı kur sorun düzelir.

Eğer modifiye Windows kullaniyorsan çeşitli driverleri önceden gömdükleri için çakışma oluyor kuruluma izin vermiyor. Eğer öyleyse orijinal el değmemiş Windows kurmam gerekir.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Redmi note 9 un bootloader kilidini açmak istiyorum imei null onarımı için. 64bit pc için fastboot driver bulamadım. Bulduğum driverlerı yükleyemiyorum uygun değil diyor. Ne yapabilirim bootloader interface driver için..
Cihaz null ve bl başvurusu yapmadıysanız hiç uğraşmayın olmaz. Direk bl kapalı işlem yapılır.

Üst Alt