Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Osmpocco, Farklı tarayıcı ile deneyin yada mevcut tarayıcı ayarlarından masaüstü versiyon seçip deneyin..

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
get link değil, 'try to download anyway' e tıkla
İniyor şuan sağolun hocam size bir soru sorucagm aosp romlarda FPS düşmesi oyunlarda çok oluyor sanırsam game driver yok ve hangi romu indirsem aosp game için kendi uygulaması yok grafik seçeneklerinde miui de oyun sürücüsunu yaptığımızda FPS düzeliyor destek liyor yani aosplerde sistem grafik sürücüsü var veya varsayılan neden yok anlam veremiyorum hocam 1 aydır denemediğim rom kalmadı acaba bu romda oyun için bir bölüm var mı ?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
İniyor şuan sağolun hocam size bir soru sorucagm aosp romlarda FPS düşmesi oyunlarda çok oluyor sanırsam game driver yok ve hangi romu indirsem aosp game için kendi uygulaması yok grafik seçeneklerinde miui de oyun sürücüsunu yaptığımızda FPS düzeliyor destek liyor yani aosplerde sistem grafik sürücüsü var veya varsayılan neden yok anlam veremiyorum hocam 1 aydır denemediğim rom kalmadı acaba bu romda oyun için bir bölüm var mı ?
aosp özel fps düşmesi olmaması gerek diye düşünüyorum ama bilgim yok hocam oyunlar ile ilgili. Bahsettiğiniz yerde game driver yok evet

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Romu kurdum hocam bakalım oyunda nasıl bı etkisi olacak bu arada yazılım size mi ait ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde game driver flasliyamazmiyz veyahut siz yapmak isteseniz yapabilirsiniz hocam

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Romu kurdum hocam bakalım oyunda nasıl bı etkisi olacak bu arada yazılım size mi ait ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde game driver flasliyamazmiyz veyahut siz yapmak isteseniz yapabilirsiniz hocam
Flashlayamazsınız maalesef, game driverin ne yaptığını bilmiyorum hocam, o yüzden bi işlem yapamam

rapsimaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
savaş
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Merhaba bu romu kurduktan sonra oyunlarda Ban yemeye başladım hem cod mobilde hem de ping de 24 saatlik banlar yedim Ban sebebim veri değişimi değil (istemciden kaynaklanan bir veri hatası sebebiyle bağlantını sonlandırdık) şeklinde yardımcı olabilecek biri var mi

Teaqaria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Poco x3NFC
Konular
1
Merhaba bu romu kurduktan sonra oyunlarda Ban yemeye başladım hem cod mobilde hem de ping de 24 saatlik banlar yedim Ban sebebim veri değişimi değil (istemciden kaynaklanan bir veri hatası sebebiyle bağlantını sonlandırdık) şeklinde yardımcı olabilecek biri var mi
Hocam Hangi kerneli kullanıyorsunuz.Optimus Drunk 11.24 sürümünü Kullanırken oyunlardan ban yiyordum

rapsimaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
savaş
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Hocam Hangi kerneli kullanıyorsunuz.Optimus Drunk 11.24 sürümünü Kullanırken oyunlardan ban yiyordum
4.14.230-Optimus_Drunk_Surya_v11.24 aynen. İnşallah karnenlden dur romu çok beğendim karnel değiştirip tekrar deneyecegim

Üst Alt