Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Anx konusunda konuştuğumuz bu konudaki dotos ile lineage di. Bunda özelleştirme var ve ingilizce, lineage de yok zaten özelleştirme dediğim gibi sade sistem

opengapps pico
Evet hocam lineage 17.1 i indiriyorum. Gapps da android 11 yok. 10 stock olanı yüklesem sıkıntı olur mu

ozanyilmaz5534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
2
Hocam anx kamera varmı bu roomum içinde gcame göre şuanda bu cihazın kendi kamera yazılımı daha iyi bir performans verdiği için doğal olarak anx kamerayı tercih ediyorum bundan önce arrow kurmuştum onda anx kamera kurduğum açamadım sürekli durduruyodu kendini o yüzden global rooma geri döndüm aslında şuanda kullandığım romdan memnunum ama bu aosp roomların şarjının daha iyi tuttuğunu söylüyolar kullananlar ?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam anx kamera varmı bu roomum içinde gcame göre şuanda bu cihazın kendi kamera yazılımı daha iyi bir performans verdiği için doğal olarak anx kamerayı tercih ediyorum bundan önce arrow kurmuştum onda anx kamera kurduğum açamadım sürekli durduruyodu kendini o yüzden global rooma geri döndüm aslında şuanda kullandığım romdan memnunum ama bu aosp roomların şarjının daha iyi tuttuğunu söylüyolar kullananlar ?
anx kamera eklemedim, android 11 için tam sorunsuz değiller. Ama yükleyebilirsiniz tabi ki. Arrow için hangisini kurdunuz bilmiyorum, doğru olan kurulmuş olsa bile ayarlardan tüm izinlerini vermeniz gerekiyor yoksa açılmaz. Evet aosp romlarda pil daha iyi olacaktır

ozanyilmaz5534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
2
anx kamera eklemedim, android 11 için tam sorunsuz değiller. Ama yükleyebilirsiniz tabi ki. Arrow için hangisini kurdunuz bilmiyorum, doğru olan kurulmuş olsa bile ayarlardan tüm izinlerini vermeniz gerekiyor yoksa açılmaz. Evet aosp romlarda pil daha iyi olacaktır
Hocam internetten baktığımda bu anx camera kurulumu için android 10 aops romlara uyumlu olduğunu söylüyolar ama android 11 e nasıl kuruyolar bende tam olarak onu bilmiyorum malesef

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam internetten baktığımda bu anx camera kurulumu için android 10 aops romlara uyumlu olduğunu söylüyolar ama android 11 e nasıl kuruyolar bende tam olarak onu bilmiyorum malesef
Forumda android 10 için konusu var. Aynı konu içinde android 11 için miui kamerada mevcut fakat zaman sorunu var, 10sn video 4-5 saat gözüküyor gibi. Crdroid deneyebilirsiniz kendi içinde anx var, zaman sorunu bildiğim kadarıyla yok, sadece fotoğrafta zoom çalışmıyor

ozanyilmaz5534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
2
Hocam sizin önerdiğiniz bu cihaz için gcam vs güzel bir kamera yazılımı var mı böyle aosp romlar için ?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam sizin önerdiğiniz bu cihaz için gcam vs güzel bir kamera yazılımı var mı böyle aosp romlar için ?
Ben opencamera kullanıyorum hocam idare ediyor. gcam olarak da trcamera güzel deneyebilirsiniz

"trCamera_Xmas_Release-User_X_Libs.apk"

Bu da config

Üst Alt