Soru Dot Os Android 11 - Telefon çağrı kaydedici

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 6 Pro cihazımda Dot Os Android 11 kurulu ama çağrı kaydetme özelliğini bulamadım var mıdır yok mudur onuda tam bilmiyorum. Var ise yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim istediğim şey net olarak MİUI gibi çağrıdayken kaydet butonuna basıp konuşmayı kayıt etmek :))

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
42 kişi bakmış ama bi fikir bile yazılmamış :) Bilgili admin arkadaşlar sizlerin konu ile bilgileriniz var mıdır mümkün müdür böyle birşey.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Dotos AOSP tabanlı bir rom olduğu için çağrı uygulamasında çağrı kaydetme seçeneği bulunmuyor. Bunun yerine harici bir dialer uygulaması yükleyebilir ya da MIUI tabanlı bir rom kullanabilirsiniz.

Redmi Note 6 kullanıcısı pek çok arkadaşımız aşağıda linkini paylaştığım romu kullanıyor ve tavsiye ediyorlar, bir göz atabilirsiniz.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Romu sevdiyseniz değiştirmek istemiyorsanız magisk modülünü kullanabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Merhaba Romu sevdiyseniz değiştirmek istemiyorsanız magisk modülünü kullanabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sen adamsın :) Bunu sadece magisk den mi flashalayabiliriz twrpden kurulumu var mıdır başkan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dotos AOSP tabanlı bir rom olduğu için çağrı uygulamasında çağrı kaydetme seçeneği bulunmuyor. Bunun yerine harici bir dialer uygulaması yükleyebilir ya da MIUI tabanlı bir rom kullanabilirsiniz.

Redmi Note 6 kullanıcısı pek çok arkadaşımız aşağıda linkini paylaştığım romu kullanıyor ve tavsiye ediyorlar, bir göz atabilirsiniz.

Miui biraz ara verme kararı aldım yine de teşekkür ederim aosp akıyor resmen bu cihazda :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sen adamsın :) Bunu sadece magisk den mi flashalayabiliriz twrpden kurulumu var mıdır başkan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui biraz ara verme kararı aldım yine de teşekkür ederim aosp akıyor resmen bu cihazda :)
Magiskten flaşlamanız lazım hocam :)

Üst Alt