mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.3.0 global kararli
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum redmi note 8 ve android 10 dosyalarimda data kismina gelince bu mesaj cikiyo redmi note 8'e android 11 mi gelicek demek oluyor bu? Ve bu data ve obb dosyasina erisimi kisitlama ne ise yaricak viruslerin dosyalara saldirmasinimi engellicek? Bilen biri cevaplarsa cok yardimci olur
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Bu sorumun cevabi degildir ben android 11 kullanmadigim icin bu erisim kisitlamasinin ne ise yaradigini soruyorum ve redmi note 8 icin android 11'in geliceginin habercisimi oldugunu soruyorum

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bu sorumun cevabi degildir ben android 11 kullanmadigim icin bu erisim kisitlamasinin ne ise yaradigini soruyorum ve redmi note 8 icin android 11'in geliceginin habercisimi oldugunu soruyorum
Hayır değil.Rn8'e ya da başka cihaza gelip gelmemesi ile alakası yok.

Oyla:

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Redmi Note 8'e zaten Android 11 gelecek. Çin sürümünde Betada şu an. Verilen uyarıya bakacak olursak Android 11 geldiğinde o klasöre herhangi bir müdahele edilemeyeceğini bu sebeple kişisel dosyalarınız bu klasördeyse taşımanız gerektiğini söylüyor. Eğer sizin kişisel fotoğraf veya belge gibi bir şeyiniz o klasör içerisinde yoksa dert edilecek bir durum yok.

Oyla:

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Redmi Note 8'e zaten Android 11 gelecek. Çin sürümünde Betada şu an. Verilen uyarıya bakacak olursak Android 11 geldiğinde o klasöre herhangi bir müdahele edilemeyeceğini bu sebeple kişisel dosyalarınız bu klasördeyse taşımanız gerektiğini söylüyor. Eğer sizin kişisel fotoğraf veya belge gibi bir şeyiniz o klasör içerisinde yoksa dert edilecek bir durum yok.
O uyariyi ve neler yapamiycagimi zaten anladim sadece neden oyle bi ozellik getirildi onu anlamadim

Oyla:
Üst Alt