Dosya Geri Getirme

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Beyler SD karttan muzik sildim yanlislikla nasil hangi programla geri getirebilirim?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Beyler SD karttan muzik sildim yanlislikla nasil hangi programla geri getirebilirim?

Dosya kurtarma yazılımları ile geri getirebilirsiniz. Google bu konuda size yardımcı olacaktır. İsimlerini şimdi hatırlamıyorum.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Dosya kurtarma yazılımları ile geri getirebilirsiniz. Google bu konuda size yardımcı olacaktır. İsimlerini şimdi hatırlamıyorum.

Sent from my MI PAD using Tapatalk
Isim olsa bende baktim da o yazilimlara calisma stili su sekilde o program yuklu oldugunda bisey silinimce kurtarabiliyorsun
Ama bana daha fonksiyonlusu gerek.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Isim olsa bende baktim da o yazilimlara calisma stili su sekilde o program yuklu oldugunda bisey silinimce kurtarabiliyorsun
Ama bana daha fonksiyonlusu gerek.

Bazıları şöyle çalışıyor.
Malum, cihazlar MTP olarak PC'ye bağlandığında Disk kurtarma yazılımları işe yaramıyor. Çünkü bu yazılımlar sadece Mass Storage olarak bağlanan cihazları görebiliyorlar.
MTP cihazlarda ise Client-Server mantığında çalışan yazılımlar devreye giriyor. Telefona Client uygulaması yükleniyor, PC'ye de Server. Cihaz PC'ye bağlandığında, cihazdaki client uygulama vasıtasıyla Server yazılımı PC'den cihazdaki silinen dosyaları buluyor.
Bunlardan bir tanesi şimdi aklıma geldi. Dr.Fone. Birçok kişi bununla geri getirmişti.

Sizin bahsettiğiniz öncesinde yüklü olması gereken yazılımlar başka birşey. Onlar zaten kurtarma yapmıyor. Siz dosya sildiğinizde o dosyaları silmek yerine farklı ve görünmeyen bir klasöre koyuyorlar. PC'deki çöp kutusu gibi. Sonra geri getirmek istediğinizde de buyrun deyip size veriyorlar.

Oyla:

raizo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
5
Bildiğim Recuva var hocam. Kullanmıştım ben işe yaramıştı ama sildikten sonra sd karta ne kadar az şey yüklersen o kadar verimli sonuç alırsın. Kısacası sildikten sonra vakit kaybetmemende fayda var disklerin veri yazmasıyla alakalı birşey bu. Kurtarırsın umarım, iyi günler..

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu arada ben telefondan silindiğini anlayarak Dr.Phone önerdim. Harici Sd Karttan silindiyse telefon ile işiniz yok. Çıkartın kartı, takın bir bilgisayara, binlerce kurtarma yazılımından biriyle kurtarın.

Oyla:

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Ikinize de cok tesekkurler hepsini denicem iyi forumlar