Soru Dostlar lütfen yardım edin ltüden

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Arkadaşlar meraba ilk xiaomi cihazım ama anlamadığım şekilde temizlik uygulamasını çalıştırıyorum arada bi 300-400mb önbellek dosya çıkarıyor temizle diyorum galerimdeki resimleri ve whatsapptan arkadaşlarıma yolladıgım fotograflarıda siliyor acaba bu güvenlik uygulamasından dolayımı anlam veremedim temizledikten sonra veya birinin durumuna tekrar baktıktan sonra üzgünüz bu medya dosyası dahilli belleginizde mevcut değil diyor anlam veremiyorum nasil düzeltirim

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Arkadaşlar meraba ilk xiaomi cihazım ama anlamadığım şekilde temizlik uygulamasını çalıştırıyorum arada bi 300-400mb önbellek dosya çıkarıyor temizle diyorum galerimdeki resimleri ve whatsapptan arkadaşlarıma yolladıgım fotograflarıda siliyor acaba bu güvenlik uygulamasından dolayımı anlam veremedim temizledikten sonra veya birinin durumuna tekrar baktıktan sonra üzgünüz bu medya dosyası dahilli belleginizde mevcut değil diyor anlam veremiyorum nasil düzeltirim
Hangi temizlim programını kullanıyorsunuz hocam ? Bende MIUI kendi güvenlik yazılımıni kullanarak onbellegimi temizliyorum. Lakin fotoğraflarım duruyor.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam whatsappda medyaya kaydetme açık veya kapalı mı? İkisinden birinden alakalı olabilir.

Üst Alt