Soru donma sorunu

joker66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
10
slm forum cihazım mui 12 ilk sürümleri yüklüyken pek sorun yoktu taki kararı 12.5 sürümü çıktı sorunlar başladı yada ben o zaman fark ettim .Telefon normal kullanımda sorun yapmıyor ancak bazen telefon boştayken bir çağrı gelse telefon durduk yere kilitlenip donuyor hiç bir şekilde işlm görmüyor.yada telefonla webde gezerken bir işlem yaparken aniden telefon donuyor 3/5 dk telefona dokumassam yada kapatıp açarsak düzeliyor haftada 1/2 sefer bu sorun oluyordu bende root kilidini açıp android 13 tabanlı arrovos+pixelexperience vs bunun gibi yazılımlarla değiştirdim nafile kilitlenme sorunu bunlardada devam etti sanki telefonnun kendiside oluşan bir sorun gibi. şu anda tekrar global mui sürümü yüklü .bilgisi olan varmı teşekkürler

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Rom atarak MIUI sürümünü düşürmeyi deneyebilirsiniz. Ben de yurt dışı redmi note 8 pro kullanıyorum, deodex endonezya rom android 10 yüklü, sıkıntı yok.

joker66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
10
mui 12,5 android 10 yüklüydü ben android 12+13 sürümlü arrowos+pixellence gibi romlarıda yükledim yazılımsal olsa bu romlarda neden yapar ? bir anlamı olması gerekir fakat ???

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
slm forum cihazım mui 12 ilk sürümleri yüklüyken pek sorun yoktu taki kararı 12.5 sürümü çıktı sorunlar başladı yada ben o zaman fark ettim .Telefon normal kullanımda sorun yapmıyor ancak bazen telefon boştayken bir çağrı gelse telefon durduk yere kilitlenip donuyor hiç bir şekilde işlm görmüyor.yada telefonla webde gezerken bir işlem yaparken aniden telefon donuyor 3/5 dk telefona dokumassam yada kapatıp açarsak düzeliyor haftada 1/2 sefer bu sorun oluyordu bende root kilidini açıp android 13 tabanlı arrovos+pixelexperience vs bunun gibi yazılımlarla değiştirdim nafile kilitlenme sorunu bunlardada devam etti sanki telefonnun kendiside oluşan bir sorun gibi. şu anda tekrar global mui sürümü yüklü .bilgisi olan varmı teşekkürler
Ayni sorun arkadasimda vardi. Endonezya rom yukledim sorun ortadan kalkti.baska bir rom.yukleyebelirsin

Üst Alt