Yardım Don ' t change icons ' arrangrment hatası

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Üstad dün akşam yüklemiştir sabaha bu hata verdi aslında ikitane vardı sanırım günde birine bakılıyor kişi başı birde Hindistan bölümüne atiyorum diyer bölümler zaten kabul etmiyor yada uzun suruyor hele hele cihina bölümünde timde olman lazım takiplerimin sonucunda bu kanıya vardım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya üstad sanki mağazada 5x6 düzeninde temalar vardiya benmi yanlış hatirliyorum
Hocam hindistana atıyorum kaç kere silip tekrar yükledim hala bekliyorum taktılar bana kafayi

Mehmet KARAHANLİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9
Konular
9
Hocam hindistana atıyorum kaç kere silip tekrar yükledim hala bekliyorum taktılar bana kafayi
Ne desem bilemedim ha bana ozelmi yapiolar hayir red edilmiş 3/4 temam var bunlarda yüklü temaların hatalarını düzeltmek için yukledigimdir ama kabul etmediler bende kullanmakdan sıkdıgim için ustelemiyorum öyle duruyorlar şu an hataları öğrenmeye calisiyorumben ağırlık olarak lockscrene bakiorum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ne desem bilemedim ha bana ozelmi yapiolar hayir red edilmiş 3/4 temam var bunlarda yüklü temaların hatalarını düzeltmek için yukledigimdir ama kabul etmediler bende kullanmakdan sıkdıgim için ustelemiyorum öyle duruyorlar şu an hataları öğrenmeye calisiyorumben ağırlık olarak lockscrene bakiorum
Red etseler sıkıntı yok düzeltip atarım tekrar , beni şuanda görmezden geliyorlar hiç bir tepki vermiyorlar :D

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Serbest
Konular
35
Merhabalar ben de tema yuklemek istiyorum basit bi tema yapmamda yardimci olabilir misiniz ya da varsa elinizde fazladan atsam 3.part tema yukleyebilmek icin sizden ricam

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Merhabalar ben de tema yuklemek istiyorum basit bi tema yapmamda yardimci olabilir misiniz ya da varsa elinizde fazladan atsam 3.part tema yukleyebilmek icin sizden ricam

Hocam en son durum designer larda global romlarda temaları yükleyemiyor. Boşuna uğraşmayın derim

Üst Alt