Diğer Dolby Home Theater-Dolby Advanced Audio-Dolby Digital Plus (Windows 10)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dolby yazılımları ile Windows bilgisayarlarda da istediğiniz ses kalitesini elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken zevkinize uygun sürüyücü yüklemek ve tadını çıkarmak :)

Sürücüler Nasıl Kurulur.

Adım 1:
Öncelikle Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmanız gerekmekte.

Ayarlar'ı açmak için klavyenizdeki Windows logo tuşuna + I basın. Bu işlem işe yaramazsa Başlangıç düğmesini ve ardından Ayarlar'ı seçin.
Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma seçeneğini belirleyin.
Gelişmiş başlangıç altında, Şimdi yeniden başlat'ı seçin.
Bilgisayarınız Bir seçenek belirleyin ekranında yeniden başlatıldıktan sonra Sorun Gider > Gelişmiş seçenekler > Başlangıç Ayarları > Yeniden Başlat'ı seçin.

Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra bir seçenekler listesi göreceksiniz. Bilgisayarınızı Güvenli Mod'da başlatmak için 4'ü seçin veya F4'e basın. İnternet'i kullanmanız gerekirse Ağ ile Güvenli Mod için 5'i seçebilir veya F5'e basabilirsiniz.

Adım 2:

Kurulum işlemi detaylı olduğu için konuyu uzatmamak adına detaylı anlatımın yapıldığı bir video paylaşıyorum, videodan destek alabilirsiniz.

Keyifli forumlar :)

Son düzenleme:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Daha çok özelliği var diye home theater'da kalacağım. Tekrardan teşekkürler.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
kulaklık için yükledim sanallaştırma harici öyle inanılmaz farkını alamadım hocam. Farkı var ama müziği uçuruyor mu dersek bilemedim tam :) telefonda viper kullanmıstım aynı kulaklıkla vay be demiştim beklentim de yüksekti bu programdan ama o kadar etki etmedi :) direk videoda bulunan arkadaşın yüklediği sürümü yükledim ben de bu arada :)
Hocam ben yüklediğimde yüklü çıkış aygıtı yok diyor ses kartını en son drivere otomatik yükleyince düzeliyor sadece daha önce de denemiştim gene aynısını olmuştu anlamadım bir türlü

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13
Teşekkürler çalışıyor...

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Video kısaca özet:
Çıkarttığınız dosyaların içindeki 'driver>pcee4' (dolby digital dosyasında böyle olmayabilir ona bakmadım) klasöründeki .inf dosyasını; Aygıt yöneticisi > Ses Video ve Oyun denetleyicileri > (sağ tık ile) Sürücü yazılımını güncelleştir > Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara > Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver > Disketi var kısmından seçip 'tamam'a basıp kurun. Uyarıları atlayın. Kurulunca yeniden başlatın.
Sonra dosyanın 'app' kısmından kurduğunuz sürücünün uygulamasını kurunuz.
İyi dinlemeler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
kulaklık için yükledim sanallaştırma harici öyle inanılmaz farkını alamadım hocam. Farkı var ama müziği uçuruyor mu dersek bilemedim tam :) telefonda viper kullanmıstım aynı kulaklıkla vay be demiştim beklentim de yüksekti bu programdan ama o kadar etki etmedi :) direk videoda bulunan arkadaşın yüklediği sürümü yükledim ben de bu arada :)
o sürüm ile paylaşılan sürüm farklı olabilir, içeriği referans olarak paylaştım.

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
tamamen kaldırım home theather sürümünü kurmak istiyorum. Driver yüklerken hata alıyorum. Aygıt yöneticinde tamamen kalkmadığını görüyorum sanırım sorun bundan kaynaklı. CCleaner ile tamamen kaldırdım ama eksik bir şey mi yapıyorum acaba.

Üst Alt