Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Kurulum yaptım ancak uygulamalardan dolby e geldiğimde izinler ibaresi çıkmıyor. Birde müzik çalarken dolbyi açtığımda ses yükseliyor iyi de veriyor ancak dolbyi kapatığımda eski haline geliyor, pasifleşiyor dolby

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Yok abi cihazı açtım sorun yok
Twrp den kurduğum modülleri deaktif ettim cihaz açıldı sonrada sildim Teşekkür Ederim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim Hocam, Çalışsa daha mutlu olurdum.Napalım sağlık olsun. Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurulum yaptım ancak uygulamalardan dolby e geldiğimde izinler ibaresi çıkmıyor. Birde müzik çalarken dolbyi açtığımda ses yükseliyor iyi de veriyor ancak dolbyi kapatığımda eski haline geliyor, pasifleşiyor dolby
Dolby i istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz Hocam.Sizde çalışmıs sevindim.Cihazınız 9 Se miydi?
Uygulamalarda dolby izinler yok mu? Dolby ikonuna basılı tutunca uygulama bilgisinden ulaşıncada mı çıkmıyor?

Son düzenleme:

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Rica ederim Hocam, Çalışsa daha mutlu olurdum.Napalım sağlık olsun. Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dolby i istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz Hocam.Sizde çalışmıs sevindim.Cihazınız 9 Se miydi?
Uygulamalarda dolby izinler yok mu? Dolby ikonuna basılı tutunca uygulama bilgisinden ulaşıncada mı çıkmıyor?
Açıp kapatabiliyorum sayın hocam, aslında durum şu: dolbyi açınca ayar yaptıktan sonra müzikte ses yüksek ancak pencereyi başka bir uygulamaya geçtiğimde veya geri tuşuna bastığımda yahutta arkaplandan kapattığımda ses düzeyi birden düşüyor ( dolby açtığımda tekrar ses yükseliyor)
Uygulama bilgilerindende baktığımda izinler kısmı çıkmıyor maalesef. Bu arada telefonum mi 9T

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Açıp kapatabiliyorum sayın hocam, aslında durum şu: dolbyi açınca ayar yaptıktan sonra müzikte ses yüksek ancak pencereyi başka bir uygulamaya geçtiğimde veya geri tuşuna bastığımda yahutta arkaplandan kapattığımda ses düzeyi birden düşüyor ( dolby açtığımda tekrar ses yükseliyor)
Uygulama bilgilerindende baktığımda izinler kısmı çıkmıyor maalesef. Bu arada telefonum mi 9T
Şimdi anladım Hocam Kusura bakmayın. Bendeki cihaz 9se arka planda çalışmada hiç bir sorun olmuyor, spotify ve tidal kullanıyorum.Konuyu aldığım Hintli arkadaş 9T de test ettiğini ve çalıştığını belirtmişti. Depolama izinlerine ulaşabildiniz mi?

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Y
Şimdi anladım Hocam Kusura bakmayın. Bendeki cihaz 9se arka planda çalışmada hiç bir sorun olmuyor, spotify ve tidal kullanıyorum.Konuyu aldığım Hintli arkadaş 9T de test ettiğini ve çalıştığını belirtmişti. Depolama izinlerine ulaşabildiniz mi?
Yok ulaşamıyorum, uygulama yönette veya uygulamaya basılı tutunca uygulama bilgilerinden izinler kısmı çıkmıyor. Dolayısıyla ulaşamıyorum. Belki ondan yapıyordur. İzinler bölümünde bir tek şu var:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-17-23-51-46-898_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-12-17-23-51-46-898_com.android.settings.jpg
    197,6 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2019-12-17-23-51-42-888_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-17-23-51-42-888_com.miui.securitycenter.jpg
    242,8 KB · Görüntüleme: 57

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Y

Yok ulaşamıyorum, uygulama yönette veya uygulamaya basılı tutunca uygulama bilgilerinden izinler kısmı çıkmıyor. Dolayısıyla ulaşamıyorum. Belki ondan yapıyordur. İzinler bölümünde bir tek şu var:
Hocam sizin rom hangisi? Bir de yanlış anlamayın, ihtimalleri gözden geçirmeye çalışıyorum, SeLinux kurar iken Permissive seçtiniz değil mi?

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Önerdiğiniz ayarlar nelerdir müzik kısmında?

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Hocam sizin rom hangisi? Bir de yanlış anlamayın, ihtimalleri gözden geçirmeye çalışıyorum, SeLinux kurar iken Permissive seçtiniz değil mi?
Eu stabil 11.0.2. evet hocam permssive seçtim, ilk mesajdakileri aynen uyguladım

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Eu stabil 11.0.2. evet hocam permssive seçtim, ilk mesajdakileri aynen uyguladım
Sadece 9 se deneye bildim.Sizde tam anlamıyla çalışmadığına göre konudaki 9T yi referanstan çıkarayım o halde :(

Üst Alt