Soru Dolby Atmos vs Viper4Android

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaslar merhaba. Ses modlarini bir cogumuz kullaniyoruz. Ben en son HTC 10 ile (2 yil once) ses modlari kullaniyodum. Sonra mi8 e gecince root yapmadigim icin kullanmadim. ama simdi mi 9-um gelicek 2 3 gune ve rootlayib ses modu kurmak istiyorum. Forumda bakiyorum herkes ya dolby ya da viper kullaniyor. Neden her 2 si de deyil ? Mesela htc 10 zamanimda ben her 2sin kullaniyodum. Tek ben degil tabii xda forumda onerilen oydu.Tabii her 2 modun yeni surumleri felan geldi. Artik ihtiyacmi kalmadi her 2 sini kullanmaya ? Yoksa biri bile yeterli oluyor mu artik ? Magisk surumlerinde baktim da 4 5 ayri dolby modu var. Bunlari mi 9 ile uyumlumudur ? Degilse uyumlu olan en son surum linkini vere bilirmisiniz ? Ayriyyeten XDA-da hazirlanan paket ses modlarindan kullaniyormusunuz ? ( Mesela Sauron modu).2 yil baya fazla oldu uzak kaldim bunlardan.

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Arkadaslar merhaba. Ses modlarini bir cogumuz kullaniyoruz. Ben en son HTC 10 ile (2 yil once) ses modlari kullaniyodum. Sonra mi8 e gecince root yapmadigim icin kullanmadim. ama simdi mi 9-um gelicek 2 3 gune ve rootlayib ses modu kurmak istiyorum. Forumda bakiyorum herkes ya dolby ya da viper kullaniyor. Neden her 2 si de deyil ? Mesela htc 10 zamanimda ben her 2sin kullaniyodum. Tek ben degil tabii xda forumda onerilen oydu.Tabii her 2 modun yeni surumleri felan geldi. Artik ihtiyacmi kalmadi her 2 sini kullanmaya ? Yoksa biri bile yeterli oluyor mu artik ? Magisk surumlerinde baktim da 4 5 ayri dolby modu var. Bunlari mi 9 ile uyumlumudur ? Degilse uyumlu olan en son surum linkini vere bilirmisiniz ? Ayriyyeten XDA-da hazirlanan paket ses modlarindan kullaniyormusunuz ? ( Mesela Sauron modu).2 yil baya fazla oldu uzak kaldim bunlardan.
Cihaz yeni oldugu icin gelistirilen modlari vsleri takip etmek lazim xda dan.Kendi kullandigim pioneer mj-591 kulaklikla cihazin kendi kulaklik ayarlariyla bir moda gerek kalmadan kullaniyorum.Kullandiginiz yada kullanacaginiz kulaklikda cok onemli.Oncelikle stock halde deneyin derim.Ayrica farkli birkac xiaomi telefonda ses modlarini deneme firsatim olmustu.Samsung daki kadar stabil degil ses modlari.Ornegin cihaz sesi en kisigin bir ustunde iken cihazin stock ses ayarinin nerdeyse 2-3 kati kadar fazla cikiyordu.Kulaklik icin ses arttirimi ve kalite artiyor fakat hoparlor seviyesi ve kalitesinin icine ediyordu.Bence stabil seyler cikana kadar uzak durmak en iyisi.Karar sizin.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt