Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
Hocam, sanırım sizin cihazda viper4/Dolby DP 6.7/ Dolby DP 6.8 kurulu. Dolby ve viper4'ün bazı versiyonları, veya ACDB moduluyle configürasyon yapılıyor. Bende Viper4 2.7.1, Dolby DP 7 ve Dolby atmos 5 kurulu.Uyum içinde çalışıyor.
merhabalar,
Bende kurulum yaparken ACDB hatası verdi. Fakat ben daha önceden hiç bir ses modu kurmamıştım. Bu hali ile çalışıyor ama ACDB yüklememe gerek var mı?

Bir de genel olarak alt ses seviyelerinde iyileştirme oluyor ama maksimum ses te etkisi biraz az kalıyor. Bir diğer konuda notfication seslerinde de iyileştirme yaptı. Örneğin kilit açma kapama sesleri belirginleşti.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
merhabalar,
Bende kurulum yaparken ACDB hatası verdi. Fakat ben daha önceden hiç bir ses modu kurmamıştım. Bu hali ile çalışıyor ama ACDB yüklememe gerek var mı?

Bir de genel olarak alt ses seviyelerinde iyileştirme oluyor ama maksimum ses te etkisi biraz az kalıyor. Bir diğer konuda notfication seslerinde de iyileştirme yaptı. Örneğin kilit açma kapama sesleri belirginleşti.
Merhaba Hocam,
ACDB uyarısı, bazı GCam sürümleriyle de oluşuyor, ama dediğiniz gibi çalışmada bir sorun oluşturmuyor.Ayrıca bir modül kurmaya gerek yok.
Genel olarak sistem seslerine etkisi var. Ben dolby digital ve Viper4 ile birlikte kullanıyorum. Sesi maksimuma yükseltmekten kaçınıyorum.
Uygulamada ayarlamalar yaptıktan sonra, ugulamanın power tuşunu ile bir kere kapatıp açmak, yapılan ayarların aktif olmasını sağlıyor. Zira bazen ayarların etkisi yansımıyor.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
20.4.9 sürümüne güncelledim program çalışmıyor maalesef
Hocam 20.4.9 ile deneme şansım henüz olmadı. Eminim yapmışsınızdır, ama güncelleme sonrası modülü kaldırıp, yeniden kurmayı denediniz mi?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam 20.4.9 ile deneme şansım henüz olmadı. Eminim yapmışsınızdır, ama güncelleme sonrası modülü kaldırıp, yeniden kurmayı denediniz mi?
Elbette denedim hocam dolby digital çalışmaya devam ediyor ama atmos çalışmadı ilgili modülleri de kaldırıp yeniden kurdum fakat sonuç yine aynı

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Elbette denedim hocam dolby digital çalışmaya devam ediyor ama atmos çalışmadı ilgili modülleri de kaldırıp yeniden kurdum fakat sonuç yine aynı
Bilgilendirme için teşekkür Hocam. Bir çözümü var mı araştırayım. Bu tür port yapanlara ulaşmak çok zor oluyor ama şansımızı bir deneyelim.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Bilgilendirme için teşekkür Hocam. Bir çözümü var mı araştırayım. Bu tür port yapanlara ulaşmak çok zor oluyor ama şansımızı bir deneyelim.
iyi olur hocam bekliyoruz iyi haberleri dedim çözümü linkteki dolby atmos axon9 ile çözdüm hocam çalışıyor şuan

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt