Yardım Dokunmatik bazen tepki vermiyor

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
her uygulamada veya ana ekranda bu sorunu son zamanlarda yasar oldum, ekranin sadece dokundugum gorunen kisminda oluyor. asagi veya yukari yaptigimda bu kisim bazen calismiyor kaydirma islemi yapmiyor. yazilimsal diye eu dan customa dondum hala devam ediyor. baska karsilasan varmi?

Ekli dosyalar

• Screenrecorder-2021-05-18-15-10-15-73(0)(0).mp4
    11,2 MB · Görüntüleme: 4

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
her uygulamada veya ana ekranda bu sorunu son zamanlarda yasar oldum, ekranin sadece dokundugum gorunen kisminda oluyor. asagi veya yukari yaptigimda bu kisim bazen calismiyor kaydirma islemi yapmiyor. yazilimsal diye eu dan customa dondum hala devam ediyor. baska karsilasan varmi?
ekran koruycunuzda olabilir bendede vardı bazen yapıyordu ekran koruycumu değiştirdim sorun düzeldi bir deneyin derim.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bu tarz sorunları genelde ekran koruyucular yapıyor hocam. Herhangi bir düşme veya darbe alma oldu mu?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Benzer sorunu ekran koruyucu yokken ben de yaşadım. Telefon kaydırma yapmıyor ama tıklayınca çalışıyordu. Parmak izi ayarlıydı ondan kaynaklanıyormuş. 12.1.4 sürümünde yaşadım, parmak izini kaldırınca düzeldi. Deneyin derim

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Benzer sorunu ekran koruyucu yokken ben de yaşadım. Telefon kaydırma yapmıyor ama tıklayınca çalışıyordu. Parmak izi ayarlıydı ondan kaynaklanıyormuş. 12.1.4 sürümünde yaşadım, parmak izini kaldırınca düzeldi. Deneyin derim
güvenlik kiliti kullanmıyorum yok yani

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arada sırada bende de oluyor. Telefonu aç kapat yapınca düzeliyor.

EmirhanKFB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
10
Miui optimizasyonu kapalı ise açın. Aynısı bende de oluyordu miui optimizasyonu açınca düzeldi.

mstekr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Selamlar , Aynı cihazdan bende iki tane var. İkisinde de aynı noktada aynı sorun var. Cihazı kapatıp açınca bir süre düzeliyor. Miui optimizasyonu ile ilgisi yok sorunun.Dün hizmetlerden yazdım xiaomi'ye . Sizin videodaki testi yapmamı ve göndermemi istediler. Sorun yazılımsal ama çok can sıkıcı. Sizde video ile yazın bence ne kadar çok şikayet olursa etkili olur belki. Resim paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• xiaomi.jpg
    xiaomi.jpg
    266,9 KB · Görüntüleme: 11

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Selamlar , Aynı cihazdan bende iki tane var. İkisinde de aynı noktada aynı sorun var. Cihazı kapatıp açınca bir süre düzeliyor. Miui optimizasyonu ile ilgisi yok sorunun.Dün hizmetlerden yazdım xiaomi'ye . Sizin videodaki testi yapmamı ve göndermemi istediler. Sorun yazılımsal ama çok can sıkıcı. Sizde video ile yazın bence ne kadar çok şikayet olursa etkili olur belki. Resim paylaşıyorum.
yazilimsal diye ben rom degistirdim yine yapiyor ara sira euda yapmaya basladi yazilimsal diye globale dondum yine yapiyor suan geri euya dondum bakalim sana gelecek cevaba gore yazarim ama yazilimsalsa update beklicez mecbur garantiye gondersem bisi yapcaklarini dusunmuyorum

Üst Alt