Yardım Doğa Mobil HK.

Medjerda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
??_?!_??
Cihazım
casper via 8
Konular
11
Bugün telefonla aradım. Bana fiyat vs hakkında bilgi veremeyeceklerini ama arena bilgisayar ile anlaştıklarını aktardılar.

dogamobil.com.tr adresinden satışlarının olacağını ve fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız bayilere danışmanız gerektiğiniz de aktardılar. Arena mobilden bir bayi telefonu aldım ama telefonu açmadılar. Mi6 ilk etapta satışta olmayacak. Ayrıca tüm ürünler de satışta olmayacak. Aksesüarların da çoğu olmayacaktır.

Servis KVK olacaktır.

Ekleme:

İlk etapta satılacak cihazlar şunlar:

RedMi Note 4
RedMi 4A
RedMi 4X

bayiden tam fiyat alamadım fakat arena bilgisayar internetteki fiyatlardan daha yüksek olacaktır dedi.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Maalesef her sene aynı şeyi yaşıyoruz hocam. Her yıl bir firma ben resmi distribütörüm diye çıkıyor, biz ise uğraştığımızla kalıyoruz... Artık verilen cevaplar resmi nitelikten oldukça uzak. Doğa mobil için mesela mailde yine mi dedikten sonra gülücük attılar ve sonra açıklaması yaptılar :D

Oyla:

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hocam A101'e verilen Note 4'ler Doğa'nın değil. İthalatçı firmayı ve yetkilileri şahsen tanıyorum dolayısıyla A101'de satılan cihazlardan eminim. Ki zaten A101'de satılan cihazlar KVK değil Delta garantili :)

Xiaomi ile de direk olarak iletişime geçtim ve böyle bir firmanın varlığından bile haberleri yok.
hocam xiaominin bir telefon numarası falan mı var bende bir konuşuyim şunlarla 8=)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
hocam xiaominin bir telefon numarası falan mı var bende bir konuşuyim şunlarla 8=)

:D

Tabii ki telefon numaraları mevcut hocam ancak size vermemi onaylamayacaklardır. Ben de iletişimi çok çok acil bir şey olmadıktan sonra mail veya wechat ile sağlıyorum. :)

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular