Rom [Discontinued] [PORT][4.4.2] [ MIUI V6 - 5.8.13 ] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE [ FİNAL ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
RE: [Güncellendi] [4.4.2] [MIUI V6 - 5.3.13] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE by Sw33tking

dreamby43' Alıntı:
ses arttırma ve wifi çekim gücü arttırma fix gelecekmi?

Cihaza arıza vermesin düşüncesiyle Ses arttırma fixini eklemedim. İsteyen "Viper4android" uıygulamasını yükleyebilir. Wi-fi gücü açık alanda 80mt kadar süper çekiyor.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
RE: [Güncellendi] [4.4.2] [MIUI V6 - 5.3.13] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE by Sw33tking

yusuppp' Alıntı:
Hocam eline sağlık rom süper olmuş ancak google play storede yeterli alan yok hatası alıyorum yardımcı olurmusun ? teşekkürler

Aynı hataya bende düştüm, Dün akşam eve gidince farkına vardım. BU sorun için özür dilerim. Romdaki hafıza sorununu giderdim, Dosyalar yüklensin gün içinde yeniden indirebilirsiniz ;)

gozayrin0068

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
batuhan
Konular
2

Aynen hafiza sorunu var google play da yeterli alan yok hatasi aliyormum ne zaman a düzeltilir?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

gozayrin0068' Alıntı:
Aynen hafiza sorunu var google play da yeterli alan yok hatasi aliyormum ne zaman a düzeltilir?

düzeltildi, link güncellendi

yusuppp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Konular
3

sw33tking' Alıntı:
yusuppp' Alıntı:
Hocam eline sağlık rom süper olmuş ancak google play storede yeterli alan yok hatası alıyorum yardımcı olurmusun ? teşekkürler

Aynı hataya bende düştüm, Dün akşam eve gidince farkına vardım. BU sorun için özür dilerim. Romdaki hafıza sorununu giderdim, Dosyalar yüklensin gün içinde yeniden indirebilirsiniz ;)

Çok teşekkürler bu arada tuş ışıkları da bağımsız çalışıyor bir öneriniz var mı ?
:??:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

yusuppp' Alıntı:
sw33tking' Alıntı:
yusuppp' Alıntı:

Çok teşekkürler bu arada tuş ışıkları da bağımsız çalışıyor bir öneriniz var mı ?
:??:

Discovery 4Gb kullanıyorum, bugünki güncelleme yüklü ve gayet düzgün çalışıyor. ilk sayfadaki rom yükleme bilgileri dahilinde Recoveryden ROMU tekrar yükleyip dener misin ??

yusuppp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Konular
3

Şimdi tekrar indiriyorum deneyip dönerim tekrar teşekkürler :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72

@sw33tking Hocam ROMu sen mi portladın? Nasıl portladın hocam?

Xoansis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7

ROM u sorunsuz kurdum :) Çok teşekkürler [font='Open Sans', sans-serif]sw33tking

[font=Open Sans, sans-serif]Miui V5 de Home tuşuna basınca açık uygulamaları görüp kapatıyorduk. Bu rom da bu detayı bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Xoansis' Alıntı:
ROM u sorunsuz kurdum :) Çok teşekkürler [font='Open Sans', sans-serif]sw33tking

[font=Open Sans, sans-serif]Miui V5 de Home tuşuna basınca açık uygulamaları görüp kapatıyorduk. Bu rom da bu detayı bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ayarlar > Diğer Ayarlar > Tuş ayarları yolunu izleyerek, hangi tuşun ne iş yapmasını belirleyebilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt