Rom [Discontinued] [PORT][4.4.2] [ MIUI V6 - 5.8.13 ] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE [ FİNAL ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asd220

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihangir
Konular
9
Benimki hala 5.6.25 bundan bir önceki sürüm o yüzden uyumsuzluk olmuş olabilir mi?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Benimki hala 5.6.25 bundan bir önceki sürüm o yüzden uyumsuzluk olmuş olabilir mi?

@asd220

sanmam bendede görünmedi. Full roma dahil edip denemek lazım. Zip İçindeki Dosyaları ROM İçerisinde aynı klasöre atıp sıfırdan kurup denemen lazım.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Peki uygun bir zamanda deneyeyim

@asd220

Ram Kullanımı ve Rom Boyutu Konusunda Gereksiz Dosyaları Siliyorum. Miui Görsel Bir Rom olduğu için Ram Kullanımı Fazladır.
Bu Haftaki Sürümde Pil ve Ram Kullanımı Çok iyiye Benziyor. İstediğimiz Stabiliteye yaklaşıyoruz sanırım.

asd220

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihangir
Konular
9
@asd220

Ram Kullanımı ve Rom Boyutu Konusunda Gereksiz Dosyaları Siliyorum. Miui Görsel Bir Rom olduğu için Ram Kullanımı Fazladır.
Bu Haftaki Sürümde Pil ve Ram Kullanımı Çok iyiye Benziyor. İstediğimiz Stabiliteye yaklaşıyoruz sanırım.
Uzun zamandır kullanıyorum bir çok miui port var fakat sizinki açık ara fark daha iyi oldu her zaman .) canlı duvar kağıdını roma gömüp yükledim dosyalar App klasöründe olduğu halde hiç birşey olmadı

Bir de sözlük güncelleme diye birşey geliyor indirme sınırını kaldırdım hala dosya boyutu nedeni ile inmiyor diyor tıkladığımda ise indirme yöneticisinde görünmüyor bildirimi gizlemek istemiyorum çünkü malum diğer indirmeler görünmez onu nasıl yok edeceğiz?

Son düzenleme:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
@asd220
  • Yorumlarınız İçin Teşekkürler. Hem Yapıp Kullanıyor, Hemde Kullandırıyoruz.;)
  • Canlı Duvar Kağıtlarını Eskisi Kadar Kimse Kullanmıyor. Birde Discovery Gibi Bir Cihaz İçin Miui Portu Görsellik Olarak Çok Yakışıyor Fakat Ram Kullanımı Diğer Romlara Göre Fazla. En Aza İndirmek Zorunda Kalıyoruz Mecburen.O Kadar Port Sonrasında Bir Sen Sordun Anlayacağın :)
  • Tema Uygulamasında Sıkıntı olabilir. Farklı Cihazlardan Alıp Denemem Gerekiyor.
  • Sözlük Güncellemesi Sadece Wi-Fi ile güncellenebilir. Kelime Tahmini İçin Güncelleme Yapmak Zorundasınız.

Son düzenleme:

klanred

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Konular
1
Miui'nin ram kullanımı yüzünden birçok kez değiştirmek zorunda kamıştım ama bu sürüm gerçekten bu açıdan çok iyi olmuş , eline sağlık hocam :D

ferhatasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhatasi
Cihazım
Diskavri
Konular
1
Usta ROM gerçekten çok stabil olmuş eski sürümlerde donma vs çok olurdu bunda neredeyse hiç yasamadim ama bi sorunum var benim çok kullandığım bazı uygulamaları acmiyor durduruldu hatası veriyor musixmatch fifa15 acunn tv8 online kafa topu niye çalıştırmıyor acaba çözümü var mı

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Usta ROM gerçekten çok stabil olmuş eski sürümlerde donma vs çok olurdu bunda neredeyse hiç yasamadim ama bi sorunum var benim çok kullandığım bazı uygulamaları acmiyor durduruldu hatası veriyor musixmatch fifa15 acunn tv8 online kafa topu niye çalıştırmıyor acaba çözümü var mı

@ferhatasi
Oyunlarla Aram İyi Değildir. Deneyen veya Başka Sorun Yaşayan Çıkarsa Mutlak Yazacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt