Yardım Direnç kayıtlı mi 11 ultra rom atma

anilcenker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
1
Direnç kayıtlı mi 11 ultra cihazı aldım bu cihaza twrp yükleyerek veya fastboot aracılığıyla rom yüklesem imei gider mi. Ayrıca twrp yüklerken de imeinin sıfırlana bileceğini okudum doğru bir bilgimi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
SD işlemcili cihazlarda doğru yöntem ile rom yüklemelerinde imei gitmez.. Twrp mümkünse kullanmayın. Fastboot rom yükleyin. Twrp kullanımı her cihazda risklidir..

ademkurtan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
mi5
Konular
0
direnç kayıtlı mi 11 ultra cihaz bende de var. gönül rahatlığı ile twrp yükleyip twrp üzerinden her türlü rom yükleyebilirsin. hatta twrp wipe bölümüne girip oradaki tüm wipe seçeneklerini uygulayıp format atabilirsin. imei uçmaz. twrp yüklemeden fabrika ayarlarına dönmek veya format atma işlemlerini yaparsan imei uçar. sonuç olarak en güvenli yöntem TWRP yüklemendir. ben defalarca denedim ve twrp üzerinden rom yükledim kardeşim.

anilcenker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
1
direnç kayıtlı mi 11 ultra cihaz bende de var. gönül rahatlığı ile twrp yükleyip twrp üzerinden her türlü rom yükleyebilirsin. hatta twrp wipe bölümüne girip oradaki tüm wipe seçeneklerini uygulayıp format atabilirsin. imei uçmaz. twrp yüklemeden fabrika ayarlarına dönmek veya format atma işlemlerini yaparsan imei uçar. sonuç olarak en güvenli yöntem TWRP yüklemendir. ben defalarca denedim ve twrp üzerinden rom yükledim kardeşim.
Tesekkurler peki memnunmusunuz telefondan

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bende mi 11 ultra sahibiyim ama hiç memnun değilim telefonda sıfır sıkıntı ama yanların bombeli olması ekrana kırılmaz veya jelatin ne dersiniz hep kıyıdan köşeden açıyor ayar oluyorum bu duruma birde her ne kadar yaşamamış olsam bile yazın yüksek oyunlarda çok ısınma sorunu oluyor diye duydum

Üst Alt