Yardım Direnç İle IMEI atma hkk.

• Konbuyu başlatan Eksa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 5K

Ne önerirsiniz?

• Mi 11 Lite 5G NE (Direnç ile kayıt)

Oy: 9 69,2%
  • Mi 11 Lite 4G (Yazılımsal Kayıt )

Oy: 4 30,8%
  • Diğer

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Eksa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi note 3
Konular
5
Arkadalar merhabalar,

Yurtdışı Mİ 11 lite 5g NE almak istiyorum ama bu telefonda IMEI repair işlemi direnç değişimi ile oluyormuş. Direnç değişim işlemi sonrasında kısa/uzun vade kullanımda herhangi bir problem yaşar mıyım? Telefondaki donanımlara bir zararı olur mu bu işlemin? Mi 11 lite 4g modelinde yazılımsal kayıt oluyormuş 4g olan modeli tercih etmek daha mı mantıklı olur? 6000 liraya kadar kayıtlı cihaz önerilerine açığım :)

Teşekkür ederim, iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dpolat_62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar Polat
Cihazım
P30 Pro
Meslek
Teknik Servis ve Y
Konular
0
Direnç değişimini sıkıntısız yapılırsa Bi sorun çıkmaz direnç değiştirerek birçok xiaomi repair yaptım Bi sıkıntı olmadı

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
5g ne modeli dirençli alın. İşin ehlileri yapıyor diğerinden de daha güvenilir. Silinme derdi falan yok ve çift hat kullanıyor diye biliyorum. Üstelik 4g modelde bir sürü kronik sorun mevcut. Onun dışında oneplus modellerine veya Samsung m52 (garantili) bakabilirsiniz

Eksa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi note 3
Konular
5
Direnç değişimini sıkıntısız yapılırsa Bi sorun çıkmaz direnç değiştirerek birçok xiaomi repair yaptım Bi sıkıntı olmadı
Teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5g ne modeli dirençli alın. İşin ehlileri yapıyor diğerinden de daha güvenilir. Silinme derdi falan yok ve çift hat kullanıyor diye biliyorum. Üstelik 4g modelde bir sürü kronik sorun mevcut. Onun dışında oneplus modellerine veya Samsung m52 (garantili) bakabilirsiniz
Teşekkür ederim

Üst Alt