Mod "Dinamik Yenileme Hızı" (Dfps) Deaktif etme! (Sabit Ekran Yenileme Hızı)

acaryasar2700

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi 10T 5G
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aynı bu şekil olacak heralde
Hocam termuxdan yaptım, termuxdan kontrol ettiğim de False olarak görünüyor.
Ama Vendordan Build.prop'u arattığımda 52-53. Satırda true yazıyor. Onu silip false yapıyorum. Sonra dosyayı kaydet dediğimde remount rw failed hatası veriyor. MT manager uygulaması kullanarak bu işlemleri yapmaya çalıştım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam termuxdan yaptım, termuxdan kontrol ettiğim de False olarak görünüyor.
Ama Vendordan Build.prop'u arattığımda 52-53. Satırda true yazıyor. Onu silip false yapıyorum. Sonra dosyayı kaydet dediğimde remount rw failed hatası veriyor. MT manager uygulaması kullanarak bu işlemleri yapmaya çalıştım.
Kullandığınız rom R/W olmalı bunu yapabilmeniz için. Değilse TWRP üzerinden flashlanabilir zipler var bunun için. Artık eskisi gibi root yetkisi yetmiyor sistem uygulamalarına erişmek için ekstra bir yöntem gerekli.

acaryasar2700

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi 10T 5G
Konular
1
Kullandığınız rom R/W olmalı bunu yapabilmeniz için. Değilse TWRP üzerinden flashlanabilir zipler var bunun için. Artık eskisi gibi root yetkisi yetmiyor sistem uygulamalarına erişmek için ekstra bir yöntem gerekli.
Endo 12.5.2 kullanıyorum, gerekli zip dosyasını verebilir misiniz?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Endo 12.5.2 kullanıyorum, gerekli zip dosyasını verebilir misiniz?
Mi 10T için bildiğim yöntem yok maalesef. Mesela benim kullandığım Poco X3 için Twrp'nin Advanced menüsünde Convert rom r/w seçeneği var romu direkt r/w hale çeviriyor. Mi 10T için güncel Twrp'nin ilgili menüsünü bir kontrol edin derim TWRP geliştirici eklemiş olabilir. Onun harici Google kullanarak bulabilirsiniz.

acaryasar2700

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi 10T 5G
Konular
1
Mi 10T için bildiğim yöntem yok maalesef. Mesela benim kullandığım Poco X3 için Twrp'nin Advanced menüsünde Convert rom r/w seçeneği var romu direkt r/w hale çeviriyor. Mi 10T için güncel Twrp'nin ilgili menüsünü bir kontrol edin derim TWRP geliştirici eklemiş olabilir. Onun harici Google kullanarak bulabilirsiniz.
Twrp den advenced bölümünden r/w çalıştırdım, sonra dosyalardan kodu değiştirdim oldu hocam. Yardım için teşekkür ederim. Şuan akıcılık üst seviyeye çıktı.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Üst Alt