Haber Dikkat!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alipro3217

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
?
Konular
8
Arkadaşlar başıma gelen bir olaydan bahsedeceğm (MIUI 12 - [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.1.6 Ota Update bu romu kurduyasanız geçerlidir anlattıklarım)
MIUI 12 - [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.1.6 Ota Update bu romu indirdim ve twrp üzerinden sorunsuz kurdum 5-6 saat sonra rom yavaş olduğundan başka bir roma geçecektim Rom - [Android 10] [MIUI12] Redmi Note 8 Mi-Globe 20.12.9 bu romu indirdim ve kurdum kurduktan sonra telefonu yeniden başlata bastım ve açılmadı cihaz hard brick oldu(babamdan güzel bir azar işitip garantiye göndereceğim)
Sizde böyle bir sorun olmaması için romu kurmadan önce fastboot moda girip bilgisayardan cmd yi açıp ''fastboot earse userdata''(eğer f2fs formatı desteklenmiyor hatası alırsanız twrpye girip verinin türünü ext4 yapıp yeniden deneyin) yazdıktan sonra istedğiniz romu kurabililrsiniz

Karb10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguzhan
Cihazım
Smart6 ultra
Konular
25
Rom android 11 ve sonradan kurduğunuz 10 ayrıca bende şimdi eu beta dayım ve ilk surum olmasına göre gayet tatmin edici.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar başıma gelen bir olaydan bahsedeceğm (MIUI 12 - [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.1.6 Ota Update bu romu kurduyasanız geçerlidir anlattıklarım)
MIUI 12 - [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.1.6 Ota Update bu romu indirdim ve twrp üzerinden sorunsuz kurdum 5-6 saat sonra rom yavaş olduğundan başka bir roma geçecektim Rom - [Android 10] [MIUI12] Redmi Note 8 Mi-Globe 20.12.9 bu romu indirdim ve kurdum kurduktan sonra telefonu yeniden başlata bastım ve açılmadı cihaz hard brick oldu(babamdan güzel bir azar işitip garantiye göndereceğim)
Sizde böyle bir sorun olmaması için romu kurmadan önce fastboot moda girip bilgisayardan cmd yi açıp ''fastboot earse userdata''(eğer f2fs formatı desteklenmiyor hatası alırsanız twrpye girip verinin türünü ext4 yapıp yeniden deneyin) yazdıktan sonra istedğiniz romu kurabililrsiniz
Bu konuyu açmak yerine ilgili konuyu okusaydınız,
Bu sorunun bilindiğini ve yapılması gerekenlerin ne olduğunu öğrenebilirdiniz.
Lütfen mevcut konulardan devam edelim.

Alipro3217

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
?
Konular
8
Arkadaşlar başıma gelen bir olaydan bahsedeceğm

Bu konuyu açmak yerine ilgili konuyu okusaydınız,
Bu sorunun bilindiğini ve yapılması gerekenlerin ne olduğunu öğrenebilirdiniz.
Lütfen mevcut konulardan devam edelim.
hocam bende şifreleme hatası olmadı cihaz hard brick oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom android 11 ve sonradan kurduğunuz 10 ayrıca bende şimdi eu beta dayım ve ilk surum olmasına göre gayet tatmin edici.
hocam ben denenek için indirmiştim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
StreX Hocamın dediği gibi mevcut konulardan devam edin Geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt