Soru Device Health Service

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stable v11.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Meraba forumda yeniyimde device health servis nedir ve ne işe yarıyor?sistemden dün kaldırdım ve batarya performansı gözle görülür derecede artdı.Bir sorun çıkarırmı?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Google "device health service nedir"

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Aslında güzel olması gereken ama Xiaomi'nin beceremediği projelerden biri... Tıpkı bir akıllı saat gibi adım sayınızı, uykunuzu vs. takip edecek buna uygun sağlık önerilerinde bulunacaktı sözde ama şu anda sürekli arka planda çalışıp sadece şarj tüketiyor. Bu servis sayesinde destekleyen temalarla kilit ekranında adım sayınızı görebilirsiniz başka da bir işe yapamıyor. Kaldırdıysanız ve telefon bootloop olmadıysa hiç sorun yok. Hatta ben de kaldırayım :)

Oyla:

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
Aslında güzel olması gereken ama Xiaomi'nin beceremediği projelerden biri... Tıpkı bir akıllı saat gibi adım sayınızı, uykunuzu vs. takip edecek buna uygun sağlık önerilerinde bulunacaktı sözde ama şu anda sürekli arka planda çalışıp sadece şarj tüketiyor. Bu servis sayesinde destekleyen temalarla kilit ekranında adım sayınızı görebilirsiniz başka da bir işe yapamıyor. Kaldırdıysanız ve telefon bootloop olmadıysa hiç sorun yok. Hatta ben de kaldırayım :)
teşekkürler,hayır hiç bi sorun olmadı oto parlaklıkda kendi yerinde çalışdı yani xiaominin zaten böyle uygulaması var ama zorunlu buda arka planda çalışıyor

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
İki saat yazdım ama bu sağlık uygulaması degil.

Oyla:
Üst Alt