Yardım Desteklenmeyen yazılım hatası

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro Plus 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Telefona rom kurulmuyor, desteklenmeyen yazılım hatası alıyorum. Mifirmden EU indirdim, Indo indirdim ve desteklenmeyen yazılım hatası alıyorum. Global rom dosyalarında sorun var, RARdan çıkmıyor, veri hatası yazıyor. (global rom dene diyecek olanlar için). Ne yapabilirim? Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Ekli dosyalar

• 20240718_174521.jpg
    20240718_174521.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 23

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Tüm romlarda mı aynı hatayı alıyorsunuz? Belki sizde de bende olduğu gibi tek bir romda sorun çıkıyor, farklı romlar deneyin
Rusya denedim endonezya denedim şimdi global deneyecem bakalım ne olacak garip bir sorun ilk defa denk geldi.

Oyla:

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
11
Rusya denedim endonezya denedim şimdi global deneyecem bakalım ne olacak garip bir sorun ilk defa denk geldi.
En son sürümlerini denemeyin. Mesela en son sürüm 1.0.3 ise 1.0.2 indirip onu deneyin, açılırsa daha sonra ota güncellemesi alacaktır zaten. Ben hep öyle yaptım. Mesela indo romunda en son sürümü indirince Desteklenmeyen Yazılım hatası veriyordu, son sürümüm bir altını indirince sorunsuz kurulum ekranını geçip çalıştıra biliyordum. Ama bu çözüm EEA romu için işe yaramadı mesela bende. Garip bir sorun.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
En son sürümlerini denemeyin. Mesela en son sürüm 1.0.3 ise 1.0.2 indirip onu deneyin, açılırsa daha sonra ota güncellemesi alacaktır zaten. Ben hep öyle yaptım. Mesela indo romunda en son sürümü indirince Desteklenmeyen Yazılım hatası veriyordu, son sürümüm bir altını indirince sorunsuz kurulum ekranını geçip çalıştıra biliyordum. Ama bu çözüm EEA romu için işe yaramadı mesela bende. Garip bir sorun.
Tamamdır hocam teşekkürler global romuda deneyeyim olmadı dediğinizi deneyecem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamamdır hocam teşekkürler global romuda deneyeyim olmadı dediğinizi deneyecem.
Olmadı dediğiniz yöntemi deniyorum.

Oyla:
Üst Alt