Sohbet Deltaservis Memnuniyeti

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
delta teknik servis iyi fakat bilmiyorum bir yerde sorun var adamlar iyi iletişim gayet iyi kibarlar fakat işlerini doğru dürüst yapamıyorlar mesela benim ekran artı kasayı değiştiridiler mi5 primein üzerine ekran koruyucu takıp gönderdiler fakat bu seferde anakart yada batarya sorunu çıktı telefon açılmıyor hiçbir tepki yok telefonda şarjda 5 saat beklettim nafile açılmadı tepki yok

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben mi 6 mı gönderdim güç tuşu basılı kalıyordu içerden telefon kendini açıp daha tam açılmadan kapatıyordu şarjı bitene kadar. Bence hiç böyle bir işçilik sorunu olmadı ve 1.5 hafta içinde gönderdiler.
Yaşadığınız tecrübe olumlu, ne mutlu size.
Ben Mi4 gönderdim, mi ekranında kalıyordu. Batarya değişimi ve yazılım güncellemesi yapılmış olarak geldi.
Ama telefon kendini zaman zaman %20/%30 şarj varken kapatmaya başladı.
Donanım tuşlarının sadece geri tuşunun ışığı yanıyor diğerleri yanmıyor, aslında yanıyor ama dibine girip bakmanız gerekir. Bu 2 sorun daha önce yoktu.
Telefonu gönderdiğimden beter halde yolladılar. En azından telefonu açmayı başardılar :D

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Olayın Türkçe Meali;

"Ekranı tam olarak yerine oturtamadık, ışık sızması oluyor ama kendimizi affettirmek adına size bu hediyeleri gönderdik, af buyrun"

drunk~~rock~~

Demekki ekran kırık geldi diyenlere de özür dileriz ekranınızı kırdık affedin anlamında hediye yolluyolar!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hediye vermek güzel ancak hediyeyi ne amaçla verdikleri düşündürücü.
Ekranı kasaya otutturamayıp bunu hediyelerle telafi etmek düşüncesiyle verdiyseler bu hediyeleri açıkçası mutlu olmaz, aksine kızarım dalga geçer gibi bu ne..

Ben arayıp ekranda açıklık var demedim onlar da bu sebeple yollamadılar. Ben yorum yaptım o yorumun üzerine yolladılar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşımızın delta ile yaşadığı sürece bakarsak, deltanın iyi olduğunu değil de, sadece arkadaşımızın tatmin olduğunu söyleyebiliriz. Kasanın etrafında ışık sızması sorundur. Arkadaş dert etmemiş ayrı konu, güzel günlerde kullansın.
Delta iletişim konusunda iyi her soruma cevap almıştım. Ama işcilik konusunda aynı ifadeyi kullanamam maalesef.

Ben aynı şehirde olsam servisle tekrar yollardım o açıklık için ama beklemek istemiyorum şuan için önemi yok benim adıma. Cihazın sorununun halledilmesi benim adıma servisin iyi olduğunu gösterir ki cihazı bozuk olarak gelenler de vardı. Bu tarz durumlar göreceli

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Kalem ve çakmak toplasan 4-5 tl maliyeti var bunların. Esas şöyle bir powerbank olur, kablosuz kulaklık olur bunlar gibi hediye yollasınlar hodri meydan bakalım yollayacaklar mı?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Kalem ve çakmak toplasan 4-5 tl maliyeti var bunların. Esas şöyle bir powerbank olur, kablosuz kulaklık olur bunlar gibi hediye yollasınlar hodri meydan bakalım yollayacaklar mı?
Muhabbeti başka boyuta taşıdınız, tebrik ederim hocam :D

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Az olur bence hocam. Bir telefon gönderene bir telefon da bizden demeleri lazım. Haydi bakalım hodri meydan :D

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11

Maddi olmasi sart degil sorunum halledildigi halde yarim elma misali bunlari yollamislar bana da tekrar tesekkur etmek ve bu yasadiklarimi tecrübe olarak arkadaslara aktarmak düştü

mkyb

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
xiaomi
Konular
14

Adamların gönüllerinden gelmiş hediye olarak yollamışlar.

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Adamların gönüllerinden gelmiş hediye olarak yollamışlar.
Bunlar hep imaj çalışması, gönülden gelmiş olmasıyla bir alakası yok. Ayrıca bir halt yemişler onun da üstünü örtmeye çalışmışlar bir taşla iki kuş vururuz demiş pazarlama ekibi aklınca.

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
ilginç olmuş bana ilk tamir ettik diye telefonu gönderdiklerinde bile bir şey yoktu. ki zaten tamir edememişlerdi mahkemelik olmuştuk. onlar istediği zaman iletişim kuruyorduk onun dışında müşteri hizmetlerinden öteye gidememiştik.

Üst Alt