Yardım Delta Teknik Servis Rezilliği

Fatihdg34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Merhaba. Bu cuma delta servise cihazımi teslim ettim beta sürümden çıkıp kararlı sürüm yuklenmesi istediğimi belirttim elden teslim ve alım 1 saat sonra gelin alın denildi tabi yetişmedi bugüne yani cumartesiye kaldı kararlı sürüm yüklenmiş ancak cihazın hafızası 64 gb ama 16 gb yazıyor neden bilmiyorum .telefonun arka kapağı çizilmiş biz çizdik denildi pazartesi kapağı yaparız dediler ancak benim cihazdan hevesim kaçtı gerçekten içi açılacak sonuçta nasıl bir yol izlemeliyim sıfır cihaz veya para iadesi için servise verdiğim için çok pişman oldum (cihaz 27 Şubat'ta alındı).

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-16-14-43-32-035_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-03-16-14-43-32-035_com.android.settings.png
    121,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Üstad açık konuşmak gerekirse keşke biraz servise vermeden önce araştırsaydınız. Bizlere falan sorsaydınız Betadan kararlıya geçmenize biz yardımcı olurduk forumda bilgili arkadaşlar vardı ama sırf böyle bir şey içinde telefon değişmez para iadesi yapılmaz.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Merhaba Bu cuma delta servise cihazımi teslim ettim beta sürümden çıkıp kararlı sürüm yuklenmesi istediğimi belirttim 1 saat sonra gelin alın denildi tabi yetişmedi bugüne yani cumartesiye kaldı kararlı sürüm yuklenmis ancak cihazın hafızası 64 gb ama 16 gb yazıyor neden bilmiyorum .telefonun arka kapağı çizilmiş biz çizdik denildi pazartesi kapağı yaparız dediler ancak benim cihazdan hevesim kaçtı gerçekten içi açılacak sonuçta nasıl bir yol izlemeliyim sıfır cihaz veya para iadesi için servise verdiğim için çok pişman oldum
Ah be abi 10 dklık iş için cihazından olmuşsun. 0 cihaz iste vermek zorundalar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad açık konuşmak gerekirse keşke biraz servise vermeden önce araştırsaydınız. Bizlere falan sorsaydınız Betadan kararlıya geçmenize biz yardımcı olurduk forumda bilgili arkadaşlar vardı ama sırf böyle bir şey içinde telefon değişmez para iadesi yapılmaz.
Nasıl yapilmaz hafızayı bozmuşlar ve kapağı çizmişler

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Ah be abi 10 dklık iş için cihazından olmuşsun. 0 cihaz iste vermek zorundalar

Nasıl yapilmaz hafızayı bozmuşlar ve kapağı çizmişler
sıfır cihaz veya para iadesi için servise verdiğim için çok pişman oldum yazmış ben bundan başta direk bunun için verdi diye anladım sizin dediğiniz gibiyse haklı zaten tartışmaya gerek yok.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi ve benzeri markaların ülkemizdeki garanti/servis hizmeti genel olarak kötü... Bunu yaşayarak tecrübe etmek daha da kötü.

Forumdan yardım alarak sürüm değişikliği yapabilirdin... Geçmiş olsun.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Bana da 0 adı altında teşhir ürünü sattı evo :D İthalatçı garanti pişmanlıktır

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Cihazı o halde kabul etmeseydiniz ? Siz ürünü teknik servise verirken sağlam teslim ediyorsunuz Öyle değilmi Size sağlam etmek zorundalar Ama yazılım yüklemeyi kendinizde yapabilirdiniz.Forumda konular mevcut ama insanlar korktukları için bu işe kalkışmıyorlar Ya cihazım bozulursa diye Telefonu garantiye iade edin Kapagını yaptırtın Cihazımın hafızasında bole bır alan kaldıgını söyleyın Eger yapılmazsa ise Yetkili Merciilere gerekli müracaatınızı yapınız .Telefon bozulmadıgı ve Kullanıcı hatası olmadıgı sürece garantıye vermeyınız İyi forumlar

Fatihdg34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Cihaz bozulur ve bilmediğim açısından kendim ingilenmek istemedim Tüketici haklarını aradım sıfır veya para iadesi olmak zorunda diyor.

Xiaomi ve benzeri markaların ülkemizdeki garanti/servis hizmeti genel olarak kötü... Bunu yaşayarak tecrübe etmek daha da kötü.

Bu konulardan hiç bilgim yok o yüzden.

sıfır cihaz veya para iadesi için servise verdiğim için çok pişman oldum yazmış ben bundan başta direk bunun için verdi diye anladım sizin dediğiniz gibiyse haklı zaten tartışmaya gerek yok.
Tam tersi diyebiliriz

Aynen öyle .

Son düzenleme:

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba. Bu cuma delta servise cihazımi teslim ettim beta sürümden çıkıp kararlı sürüm yuklenmesi istediğimi belirttim elden teslim ve alım 1 saat sonra gelin alın denildi tabi yetişmedi bugüne yani cumartesiye kaldı kararlı sürüm yüklenmiş ancak cihazın hafızası 64 gb ama 16 gb yazıyor neden bilmiyorum .telefonun arka kapağı çizilmiş biz çizdik denildi pazartesi kapağı yaparız dediler ancak benim cihazdan hevesim kaçtı gerçekten içi açılacak sonuçta nasıl bir yol izlemeliyim sıfır cihaz veya para iadesi için servise verdiğim için çok pişman oldum (cihaz 27 Şubat'ta alındı).

Merhabalar Fatih Bey,

Cihazınızın hafızası yazılımsal hatadan kaynaklı 16 gb gözükmektedir. Cihazı formatladığınız takdirde 64 gb olarak düzelmektedir. Servisimizde cihazınıza yazılım güncellemesi dışında farklı bir şekilde müdahale edilmemiştir. Arka kapağında problem olduğunu düşünüyorsanız, servisimize getirdiğiniz takdirde tarafınıza destek sağlanacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt