Sıcak Fırsat Delta Servisten Sürpriz Hediye Çekilişleri

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kurallar herkes için geçerlidir. Bu felsefeye inanırsanız yarın öbür gün vatan toprağı bile bulamazsınız. Abarttığımı düşünmeyin, kural kuraldır.
Forum kurallarımız
2.8. Daha önce forumumuzdan uzaklaştırılan bir kişinin yeniden üyelik alarak kayıt olması mümkün değildir.

Aslında kurallarımızda yeri geldiğinde esneklik tanınması gerektiğini düşünüyorum fakat bu kadar iddialı bir mesajla kuralların mutlaka uygulanması gerektiğini belirttiğinize göre,sizin profilinize tanımış olduğumuz esnekliğin kişiliğinize hakaret olduğunu fark ettim. Forum kurallarını "vatan toprağı" ile bir tutmuşsunuz. Sizden özür diliyorum, daha önce uzaklaştırılmış bir hesabınızın olduğunu ilk fark ettiğimde bu hesabınızı kapamış olmam gerekirdi... Geç de olsa kural hesabınıza uygulanmıştır, gecikme için gerçekten üzgünüm...

Haklısınız hocam belki biliyorsunuzdur Telegram üzerinden MIUI 11 güncellemesi dağıtılıyor bugün yeni bir grup açıldı XİAOMİUİ THEMES diye Xiaomi telefonlara temalar paylaşılıyor bende konu olarak açtım bilgilendirmek adına forum da yasakmış bilmiyordum konumu kapattılar aradan çok kısa bir zaman geçti bu konuyu gördüm yorumu da o yüzden yazdım çünkü kurallar gereği Facebook Instagram Telegram gibi sosyal medya hesaplarına yönlendirmek yasaktır

Daha önce de uzun uzun konuşuldu. Telegram ve sosyal medya üzerindeki gruplar forum ruhuna zarar veriyorlar. Elbette ki forumlardan daha çok bu platformları kullanmayı tercih edebilirsiniz ancak bu platformların reklamlarının forumumuzda yapılması yasaktır.

Son düzenleme:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Forum kurallarımız
2.8. Daha önce forumumuzdan uzaklaştırılan bir kişinin yeniden üyelik alarak kayıt olması mümkün değildir.

Aslında kurallarımızda yeri geldiğinde esneklik tanınması gerektiğini düşünüyorum fakat bu kadar iddialı bir mesajla kuralların mutlaka uygulanması gerektiğini belirttiğinize göre,sizin profilinize tanımış olduğumuz esnekliğin kişiliğinize hakaret olduğunu fark ettim. Forum kurallarını "vatan toprağı" ile bir tutmuşsunuz. Sizden özür diliyorum, daha önce uzaklaştırılmış bir hesabınızın olduğunu ilk fark ettiğimde bu hesabınızı kapamış olmam gerekirdi... Geç de olsa kural hesabınıza uygulanmıştır, gecikme için gerçekten üzgünüm...

Daha önce de uzun uzun konuşuldu. Telegram ve sosyal medya üzerindeki gruplar forum ruhuna zarar veriyorlar. Elbette ki forumlardan daha çok bu platformları kullanmayı tercih edebilirsiniz ancak bu platformların reklamlarının forumumuzda yapılması yasaktır.

Eğer bir telegram grubu kurup kullanıcı çekmek amacıyla reklam yapmak istiyorsanız sponsorluk için özel mesajla iletişime geçebilirsiniz.
Hocam bu zaten Xiaomi nin kendi Telegram grubu değil mi benim paylaştığım da Xiaomi in kendi tema grubuydu benim kullanıcı çekmek gibi bir derdim yok zaten grup benim değil
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam bu zaten Xiaomi nin kendi Telegram grubu değil mi benim paylaştığım da Xiaomi in kendi tema grubuydu benim kullanıcı çekmek gibi bir derdim yok zaten grup benim değil
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hayır hocam resmi bir grup değil.

Aslında güzel bir örnek oldu... Siz de resmi olduğunu düşünerek paylaşmışsınız. Grup kurucuları eminim ki art niyetli değillerdir fakat remi olmayan bir grubun resmi olarak lanse edilmesi takdir edersiniz ki hoş değil ve mağduriyetlere neden olabilir. Telegram linklerinin engellenmesinin nedenlerinden biri de bu.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hayır hocam resmi bir grup değil.

Aslında güzel bir örnek oldu... Siz de resmi olduğunu düşünerek paylaşmışsınız. Grup kurucuları eminim ki art niyetli değillerdir fakat remi olmayan bir grubun resmi olarak lanse edilmesi takdir edersiniz ki hoş değil ve mağduriyetlere neden olabilir. Telegram linklerinin engellenmesinin nedenlerinden biri de bu.

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum dediğiniz gibi çok güzel bir örnek oldu adminlerimizin art niyetli olduğunu zaten düşünmemiştim hocam kural kuraldır , kusura bakmayın hocam iyi günler iyi forumlar..

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Delta servis instagram hesabının tanıtımı için böyle bir kampanya yapıyor hocam.

Evet yasak hocam. Ancak şu an alışveriş başlığındayız ve belirtilen sıcak fırsatın düzenleneceği platformun linki verildi. Ek olarak Delta Servis forum sponsorlarımızdan. Yani bu konuda link verilmesi için birden fazla geçerli neden var :)

Sorgulamak iyidir hocam :)

Estağfurullah hocam. Mesajınızda size katılıyorum. Farklı kurumların yaptıkları çekiliş, kampanya vb. etkinlikler için zaten kurumların yetkili veya sorumluları kendileri konu açıyorlar. Bu konudaki kurumun yetkilileri ile uzun zamandır çalışıyoruz ve belirttiğiniz gibi bir sorun yaşanması halinde çözüm sağlayacaklarına inancımız tam. Dolayısıyla konuyu benim açmış olmamı referans olarak kabul edebilirsiniz.

HiddeNKinG hocam bak gör politik cevap nasıl verilir :) ;)
Emre hocam gayet güzel açıklamış referans benim
Seviyorum bu forumu ....
Selametle

Üst Alt