Yardım Delta serviste ekran ve batarya değişimi tecrübesi olan?

thugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Xiaomi mi5 cihazımın garantsinin bitmesine 2 ay gibi bir süre kaldı, bataryam zaten ölmüştü çok az süre kullanabiliyordum ancak gönderip beklemek istemediğim için 6 7 aydır bu şekilde idare ediyorum diyebilriim ancak3 4 hafta önce ekranın sol üst köşesinde yanma meydana geldi LCD panel yanması klasik zaten ghost screen prblemimde vardı aldığımdan beri. Neyse demem o ki delta servisten garantili ve göndermeyi düşünüyorum, daha önce böyle bi deneyim yaşayan var mı acaba garanti kapsamına alıyorlardır inşallah?

İyi günler dilerim

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğiniz için :)

Hocam bi tecrübeniz olduysa duymak isterim kaç günde geldi nasıl bi problem yüzünden göndermiştiniz vs?
Ayni sorunlar yüzünden 3 kez gönderdim cihazı. Her seferinde ışık sızması falan vardi. 3. de para iadesi yaptılar

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
hocam daha önce gönderdiniz sanırım forumda yine bi arkadaş ekran yanığı ile ilgili konu açmış altındaki yorumlardan biri garanti kapsamında olup 8 gün içinde gönderdiğini söyledi delta servisin, sizin tecrübeniz nedir?

Ahaha hocam iyi bir noktaya parmak bastınız :D yalan olmasın sizin dediğiniz gibi 21 ay önce sanırım telefonu aldığım tarih oluyor üyeliğimi aldım, rom atmaya heveslendim daha telefonu alır almaz sonra yeni telefon diyip cesaret edemedim öyle uzun zamandırda "ulan bi atsam şuna lineage OS" diyip duruyorum kendi kendime ama cesaret edemiyordum iyiki atmamışım belki garanti kapsamına çıkmış olurdu :D uzaktan takip ettim vallahi forumu mi5 forumuda pek bi aktif değil zaten arada girdim okudum öyle :)

Güldürmeniz haricinde direk gönder demişsiniz sizinde bi tecrübeniz olduysa olumlu olumsuz delta servisle ilgili duymak isterim açıkcası?
hocam 3 defa servise göndermek zorunda kaldım karşı tarafa.1 defa kullanıcı hatasını düzeltiler(müşteri memnuniyeti için)her gönderdiğimde en az 20 gün bekledim,en son gönderdiğimde anakarta hasar verip hoparlör bozuk(ses entregresi)şekilde yolladılar.onlara muhtaç kalmadığınız sürece göndermeyin bence.

Oyla:
Üst Alt