Çözüldü Delta servisle yasadigim sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Arkadaslar 2yil once cepporttan mys dis as dan gittigidiyor uzerinden mi5 prime 64 gblik modelini 1400 tlye aldim gayet guzel kullanirken batarya sismesi sorunu nedeni ile gonderdim degisip gonderdiler daha sonra ekran sorunu cikti bidaha gonderdim ekrani degistiler gelen ekranda sorunlu cikti titresim motoru ve ekrani degistirdiler 4.kez gitti yine ekran degisti 5.kez gittiginde yine ekran degisti ve cihazin ahize kismindaki filtre yok Geri tusu hassasiyeti zayif ve bununla birlikte cihazin oem klidi acik gondermisler ve ekrani tam oturtamamislar orta tustan isik sizmasi var Yani baya bir sorun var ne yapmaliyim ben insani bir sekilde sorunumun cozume kavusmasi icin cihazimi deltaya gonderdim lakin onalar insanliktan anlamiyorlar the mi vereyim yoksa para iadesi yada ust model cihaz degisimi icin deltayami gondereyim ? Usb kablo degisimi yapildi cin mali kablo gonderdiler daha ne soyleyeyim bunlara

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaslar 2yil once cepporttan mys dis as dan gittigidiyor uzerinden mi5 prime 64 gblik modelini 1400 tlye aldim gayet guzel kullanirken batarya sismesi sorunu nedeni ile gonderdim degisip gonderdiler daha sonra ekran sorunu cikti bidaha gonderdim ekrani degistiler gelen ekranda sorunlu cikti titresim motoru ve ekrani degistirdiler 4.kez gitti yine ekran degisti 5.kez gittiginde yine ekran degisti ve cihazin ahize kismindaki filtre yok Geri tusu hassasiyeti zayif ve bununla birlikte cihazin oem klidi acik gondermisler ve ekrani tam oturtamamislar orta tustan isik sizmasi var Yani baya bir sorun var ne yapmaliyim ben insani bir sekilde sorunumun cozume kavusmasi icin cihazimi deltaya gonderdim lakin onalar insanliktan anlamiyorlar the mi vereyim yoksa para iadesi yada ust model cihaz degisimi icin deltayami gondereyim ? Usb kablo degisimi yapildi cin mali kablo gonderdiler daha ne soyleyeyim bunlara

Merhabalar ,

Özel Mesaj yolu ile cihazınıza ait imei numaranızı iletmeniz halinde konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla ,
Delta Teknik Servis.

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Merhabalar ,

Telefon görüşmemize istinaden , cihaz tekrar servisimize istenmiş ve çözüm sürecimiz başlatılmıştır.

Saygılarımızla ,
Delta Teknik Servis.
Aradiginiz icin cok tesekkur ediyorum pazartesi gonderecegim insaallah musteri memnuniyetimi saglarsiniz

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
cihazı cumartesi günü sarıp sarmalayıp fotograflarını ve videolarını çekip kutuya koyup paketledim bantladım elimdeki resimler şunlardır hiçbir şekilde kırık çıkık çizik yoktur ekran ve arka kapak tam oturtulmamış ahize lastigi takılmamış ekranın alt ve orta tuş kısmında ışık sızması var ve orta tuş dokunmatiğin altına kıstırılmış vaziyette inşaallah ekranı patlatmaz eğerki ekranda veyatta arka kapakta bir sorun olur ise benim mesuliyetimde değildir fotograflar delil amaçlı buraya yüklüyorum gerekirse videoyuda atabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fotografları cumartesi günü akşam saatleri çektim zaten fazla kullanamadım cihazı ekran ve arka kapak kırılacak korkusundan telefonu kullanmadım yedek telefonum oldugundan dolayı inşaallah değişim yada para iadesi olur olmaz ise en azından adam akıllı yapsalar cihazı yine beni memnun ederler yarın yani pazartesi günü sabahtan okula giderken yurtiçi kargo ile delta servis istanbula göndereceğim inşaallah fotografları delil olması açısından attım videoda mevcuttur gerekirse onuda atabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

#Delta Servis #Delta Servis 1 #Delta Servis 2 #Delta Servis 3

Ekli dosyalar

• IMG_20181215_170444741.jpg
    IMG_20181215_170444741.jpg
    678,9 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20181215_170459000.jpg
    IMG_20181215_170459000.jpg
    837,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20181215_170514630.jpg
    IMG_20181215_170514630.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20181215_170520429.jpg
    IMG_20181215_170520429.jpg
    882,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20181215_170529182.jpg
    IMG_20181215_170529182.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20181215_170829837.jpg
    IMG_20181215_170829837.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 17

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Arkadaşlar delta teknik servisden biraz önce cihazim gelmiş bulunmaktadır cihazimin bir çok sorunu vardı ve üstüne üstlük birde yolda yada bilmiyorum kayıt alırken ekranı alttan catlamisti(ben gönderirken hiçbir şey yoktu kayıtlarda alt kısım çatlak yazıyordu) sağolsun Aslı hanimin dikkatine diye yazarak gönderdim ve çok memnun kaldım telefonumun ekran ve kasasını değiştirip göndermişler birde hediye olarak ekran kırılmaz cam takmışlar hiçbir ışık sızması kasa açıklığı yok fazla denemedim fakat 5dklik inceleme sonuçlarım bu şekilde çok çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım göndermeden önce muhakkak delta servis yetkilileriyle görüşüp gondermenizi tavsiye ederim

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar delta teknik servisden biraz önce cihazim gelmiş bulunmaktadır cihazimin bir çok sorunu vardı ve üstüne üstlük birde yolda yada bilmiyorum kayıt alırken ekranı alttan catlamisti(ben gönderirken hiçbir şey yoktu kayıtlarda alt kısım çatlak yazıyordu) sağolsun Aslı hanimin dikkatine diye yazarak gönderdim ve çok memnun kaldım telefonumun ekran ve kasasını değiştirip göndermişler birde hediye olarak ekran kırılmaz cam takmışlar hiçbir ışık sızması kasa açıklığı yok fazla denemedim fakat 5dklik inceleme sonuçlarım bu şekilde çok çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım göndermeden önce muhakkak delta servis yetkilileriyle görüşüp gondermenizi tavsiye ederim

Merhabalar Ahmet bey ,

Cihazınızı güzel günlerde kullanmanızı temenni eder iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Merhabalar Ahmet bey ,

Cihazınızı güzel günlerde kullanmanızı temenni eder iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Çok teşekkür ediyorum sağolun basarinizin devamını temenni ediyorum inşaallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt