Çözüldü delta servis ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan demir
Cihazım
mi 5
Konular
1
21 temmuz 2018 de batarya sismesi ve arka kapak kirilmasindan dolayi buradan iletisime gecerek mi 5 cihazi delta servise yolladim.Buradaki yetkili kapagi temin edip cihazla beraber yollayin garanti bozulmayacak sekilde 80 tl ucret karsiliginda yapalim dendi ve anlastik uzun bekleme suresinden sonra cihazin darbe aldigini ve yamuldugu icin acilmayacagini ve kasa degisimi vs icin 855 tl ucret istendi onaylamayip cihazi iade istedim persembe gununden beri cihaz iade edilmiyor ve sistemde ongorulen teslim tarihi 10 agustos olarak yazilip onarim devam ediyor yaziyor cihazi iade etmek bile bukadar sorun olmamasi gerekir delta =garantisiz cihaz gozumde ona gorede cihaz alirken dikkat etmek gerekli !

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
21 temmuz 2018 de batarya sismesi ve arka kapak kirilmasindan dolayi buradan iletisime gecerek mi 5 cihazi delta servise yolladim.Buradaki yetkili kapagi temin edip cihazla beraber yollayin garanti bozulmayacak sekilde 80 tl ucret karsiliginda yapalim dendi ve anlastik uzun bekleme suresinden sonra cihazin darbe aldigini ve yamuldugu icin acilmayacagini ve kasa degisimi vs icin 855 tl ucret istendi onaylamayip cihazi iade istedim persembe gununden beri cihaz iade edilmiyor ve sistemde ongorulen teslim tarihi 10 agustos olarak yazilip onarim devam ediyor yaziyor cihazi iade etmek bile bukadar sorun olmamasi gerekir delta =garantisiz cihaz gozumde ona gorede cihaz alirken dikkat etmek gerekli !

Merhaba

Ürününüz de yapılan inceleme ve testlerde ürünün zarar gördüğü belli bir eğim olduğu ve sağlıklı uzun vadeli bir onarım için kasa ekran ve batarya değişimin yapılması gerekiği raporu düzenlenmiştir.Bu kullanıcı kaynaklı bir hata olduğundan dolayı ücret çıkarılmış ve gerekli açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.Ürün gün içerisinde kargo firmasına teslim edilecek ve tarafınıza ulaştırılacaktır.

Saygılarımızla.

gkn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan demir
Cihazım
mi 5
Konular
1
persembe gununden beri kargoya verilmesini bekliyorum iade islemi bile bukadar uzun olmamali

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
persembe gununden beri kargoya verilmesini bekliyorum iade islemi bile bukadar uzun olmamali

Servis girişinde nasıl bir sıra sistemi var ise kargo çıkış sisteminde de bu şekilde bir sıra var ürünün gönderimi bugün sağlandı.

Saygılarımızla.

gkn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan demir
Cihazım
mi 5
Konular
1
tesekkurler konu kitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt