Yardım Delta Servis Telefon Arızası 5.Kattan Düşen Telefon

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Telefonum 5. kattan betona düştü. Üstünde kutudan çıkan ince plastik kılıf vardı telefonun sadece iç ekranı kırıldı ve kasası çok ama çok ufak yamuldu gözle görülmeyecek şekilde. Bu gün Delta Servis Ankara şubesine götürdüm sadece ekranın değişmesini istedim. Ama bana telefonun kasasınıda değiştirmezsek garantiden çıkar dediler garanti süresinin bitmesine daha 19 ay var. Ekrana 650 tl kasaya 200-300 tl civarı olur dediler. 850-950 tl arası fiyat verdiler zaten telefonun fiyatı 1700 civarı. Bende internette araştırdım xiaomiteknikservisi diye bir yer var ekran 300 tl ve orjinal olduğunu söylüyorlar kasası ile ilgili bir bilgi almadım ama o da çok pahalı değildir diye düşünüyorum en fazla 200 tl felandır. Delta da ekran değiştirirsem 650 para alıcaklar ve garinti dışı olucak onun yerine xiaomiteknikservisinden yaptırırsam garantiden çıkmış olcam ama yarı yarıya fiyat düşücek. orda sadece ekran yaptıracağım paranın daha ucuzuna hem ekran hem kasasını yaptıra bilirim sizce ne yapmalıyım.

Telefon: Redmi Note 6 Pro 64 GB

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Bunu çözebilen henüz olmadı bu alemde... :D Güvenilir satıcıdan, garantisiz alırsan, vereceğin fark cebinde kalır, herhangi bir olumsuzlukta da, fark ile telefonunu tamir yaptırabilirsin...

Örneğin; almış olduğun telefon garantili olarak atıyorum 1600 liraya satın alındı, oysa garantisiz olarak 1200 liraya kadar bulunabiliyor, aradaki fark nedir? 400 lira

Şu haliyle ekranı ve kasayı ortalama 400 liraya rahatlıkla değiştirebilirsin... ;)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sefa hocama, her türlü her şartta güvenebilirsiniz. Yazılım garantisi ömürlük zaten, parça konusunda da yardımcı oluyor, bir nevi özel servis diyelim ama çok uygun fiyata... ;)

şu zaman kadar hiç bir telefonumu kırmadım bu ilk oldu ve yaklaşık 5 ay oldu alalı telefonda bir çizik dahi yoktu ama gel görkü tamamen gitti şu zamana kadar hep iyi kullandığımdan kasko yaptırmayı düşünmedim ama şimdi diyorum keske 200 tl ye kaskosu vardı yaptırsaydım

Bunu çözebilen henüz olmadı bu alemde... :D Güvenilir satıcıdan, garantisiz alırsan, vereceğin fark cebinde kalır, herhangi bir olumsuzlukta da, fark ile telefonunu tamir yaptırabilirsin...

Örneğin; almış olduğun telefon garantili olarak atıyorum 1600 liraya satın alındı, oysa garantisiz olarak 1200 liraya kadar bulunabiliyor, aradaki fark nedir? 400 lira

Şu haliyle ekranı ve kasayı ortalama 400 liraya rahatlıkla değiştirebilirsin... ;)

Sefa hocama, her türlü her şartta güvenebilirsiniz. Yazılım garantisi ömürlük zaten, parça konusunda da yardımcı oluyor, bir nevi özel servis diyelim ama çok uygun fiyata... ;)

saol hocam ben onla bir görüşüyim. peki siz hiç sefa beyle iş yaptınız mı

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bazı konularda gördüğüm kadarıyla deltaya cihazda yazılım şikayeti ile bile telefon yollansa, cihazda ki diğer sorunlari halletmeden cihazı tamir etmiyorlarmış. Misalen kulaklık girişi bozuk ama siz yazılım ya da başka bir şikayetten yolladiniz, şirket hepsini tamir etmezsem ürünü kabul etmiyorum diyip geri yolluyor.

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Telefonum 5. kattan betona düştü. Üstünde kutudan çıkan ince plastik kılıf vardı telefonun sadece iç ekranı kırıldı ve kasası çok ama çok ufak yamuldu gözle görülmeyecek şekilde. Bu gün Delta Servis Ankara şubesine götürdüm sadece ekranın değişmesini istedim. Ama bana telefonun kasasınıda değiştirmezsek garantiden çıkar dediler garanti süresinin bitmesine daha 19 ay var. Ekrana 650 tl kasaya 200-300 tl civarı olur dediler. 850-950 tl arası fiyat verdiler zaten telefonun fiyatı 1700 civarı. Bende internette araştırdım xiaomiteknikservisi diye bir yer var ekran 300 tl ve orjinal olduğunu söylüyorlar kasası ile ilgili bir bilgi almadım ama o da çok pahalı değildir diye düşünüyorum en fazla 200 tl felandır. Delta da ekran değiştirirsem 650 para alıcaklar ve garinti dışı olucak onun yerine xiaomiteknikservisinden yaptırırsam garantiden çıkmış olcam ama yarı yarıya fiyat düşücek. orda sadece ekran yaptıracağım paranın daha ucuzuna hem ekran hem kasasını yaptıra bilirim sizce ne yapmalıyım.

Telefon: Redmi Note 6 Pro 64 GB
Aliexpressten parçaları getir iyi bir ustaya taktır bence

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
şu zaman kadar hiç bir telefonumu kırmadım bu ilk oldu ve yaklaşık 5 ay oldu alalı telefonda bir çizik dahi yoktu ama gel görkü tamamen gitti şu zamana kadar hep iyi kullandığımdan kasko yaptırmayı düşünmedim ama şimdi diyorum keske 200 tl ye kaskosu vardı yaptırsaydım

saol hocam ben onla bir görüşüyim. peki siz hiç sefa beyle iş yaptınız mı
İş yapmasam, hakkında nasıl bu kadar olumlu yazıp çizebilirim ki?

Tercih senin. ;)

Oyla:

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Aliexpressten parçaları getir iyi bir ustaya taktır bence

Servisten çıkınca aklıma gelen ilk o oldu ama bulamadım parçalarını sadece kasası var orjinal mi bilmiyorum zaten kasa çok mühim değil değiştirmesemde olur ama ekran bulamadım

İş yapmasam, hakkında nasıl bu kadar olumlu yazıp çizebilirim ki?

Tercih senin. ;)

doğru diyosun

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Servisten çıkınca aklıma gelen ilk o oldu ama bulamadım parçalarını sadece kasası var orjinal mi bilmiyorum zaten kasa çok mühim değil değiştirmesemde olur ama ekran bulamadım

doğru diyosun
Google amcaya; note 6 pro lcd aliexpress yaz bak ne kadar sonuç çıkıyor... ;) Oradan alacaksan, "with frame" seçeneğindeki ekranı almanı tavsiye ederim...

Oyla:

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Çin'den sipariş verdiğinde %20 vergi + %18 KDV + %20 de ÖTV alınıyor. Fiyata bunlar da dahil mi kontrol et. Amazon fiyata ekliyor ama AliExpress eklemiyor diye biliyorum

Oyla:

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Teledonu 5.kattan dusureceksin ve garanti kapsamına mi girecek anlamadım? Parçaları pahalıdır benim mi 8 50 cm den yere düştü ekranı kırıldı garantide 1000 TL AliExpress de 500 TL . Yarı yarıya yaptırdım sadece GPS navigasyon problemim var sanırım o da yazılım hatası

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular