Çözüldü Delta Servis Rezilliği

umutyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
şş
Konular
4
Form numarası
423608
Redmi note 4 gönderi no:423608 cihazımı garantiye 3. verişim ve her defasında telefon farklı bir sorunla geri geldi başta açılmıyordu batarya değişti 2. gönderimde anakart değişti şimdi gönderdiğimde hat çekmiyor diye verdim neymiş telefona başka teknik servis veya ben müdahalede bulunmuşum.Ben telefonu başka servise göndermedim ve ayrıca son gönderdiğimde telefon farklı yerden kutusu farklı yerden bana gönderildi tahminimce cihaz delta cihazı farklı yere gönderdi bundan dolayı delta tarafından değil başka bir firma tarafından ya da başka yerde yapıldı.Ekspertiz ise vidaların üstündeki stickerların yırtıldığı için garanti dışı bırakıyor iyi ama ben hiçbir şey yapamadım ki tam bir saçmalık ve rezalet.Utanmadan 650 tl ücret çıkardılar.Anlaşılan siz para kazanmak için her yola basvuruyorsunuz ya da parayı alınca daha iyi yapıyorsunuz.Bir daha asla delta servis garantili bir ürün almayacağım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-29-08-03-43-125_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-11-29-08-03-43-125_com.android.chrome.png
    164,4 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2018-11-29-08-03-32-332_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-11-29-08-03-32-332_com.android.chrome.png
    748,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2018-11-29-08-05-37-364_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-11-29-08-05-37-364_com.android.chrome.png
    805,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2018-11-29-08-05-35-106_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-11-29-08-05-35-106_com.android.chrome.png
    621,2 KB · Görüntüleme: 45

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
En güzeli garantisiz valla, kafam rahat, stres yok, sıkıntı yok. Parayla olduktan sonra her yer yapıyor zaten. Bırakın artık şu paralel ithalat cihaz almayı, garantisiz alın paranız cebinizde kalsın.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Redmi note 4 gönderi no:423608 cihazımı garantiye 3. verişim ve her defasında telefon farklı bir sorunla geri geldi başta açılmıyordu batarya değişti 2. gönderimde anakart değişti şimdi gönderdiğimde hat çekmiyor diye verdim neymiş telefona başka teknik servis veya ben müdahalede bulunmuşum.Ben telefonu başka servise göndermedim ve ayrıca son gönderdiğimde telefon farklı yerden kutusu farklı yerden bana gönderildi tahminimce cihaz delta cihazı farklı yere gönderdi bundan dolayı delta tarafından değil başka bir firma tarafından ya da başka yerde yapıldı.Ekspertiz ise vidaların üstündeki stickerların yırtıldığı için garanti dışı bırakıyor iyi ama ben hiçbir şey yapamadım ki tam bir saçmalık ve rezalet.Utanmadan 650 tl ücret çıkardılar.Anlaşılan siz para kazanmak için her yola basvuruyorsunuz ya da parayı alınca daha iyi yapıyorsunuz.Bir daha asla delta servis garantili bir ürün almayacağım.
Merhaba Umut Bey, öncelikle yaşadığınız mağduriyetiniz ile ilgilendiğimizi bilmenizi isteriz. Cihazınız servisimize ilk geldiğinde anakartı değişmiş ve imei numarası değişmiştir. Bu sebeple sistemde farklı imei olduğu için ücretli onarımda görünmüş. Gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Konuyla ilgili birimler sizi aradı fakat ulaşamadı. Sms bildiriminde bulunduğumuz telefon numarasına geri dönüş yaparsanız size gerekli bilgiler aktarılacaktır.
Saygılarımla

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Forum güzelliği.
Seviyorum ben bu xiaomi yi ya.
Forumdan bile garanti cevap veriyor.

Bizde EVO garanti sahibiyiz.
EVO dan da arkadaşlar bekliyoruz buraya

umutyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
şş
Konular
4
İlgi ve alakanız için teşekkürler iyi çalışmalar.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
En güzeli garantisiz valla, kafam rahat, stres yok, sıkıntı yok. Parayla olduktan sonra her yer yapıyor zaten. Bırakın artık şu paralel ithalat cihaz almayı, garantisiz alın paranız cebinizde kalsın.
zaten garantisiz almak için aliexpresten almak yada yurt dışına gitmek lazım ambalajlı almak için oda gümrükte takılıyor aliexpres filan ithalat garantili çok pahalı değil aslında al ithalat garantili ama arızalanınca servise yollamak istemezsen yollama be 6gb 128 gb a2 1887 ye aldım netten burada kvk ve delta garantili zaten 2500 2700 tl arası idi teknosa evkur ovad mağazasında çinden yada ali expresten 400 tl daha aşağı olabılır ama gümrük sıkıntı getirenlerede güvenemiyoruz açılmamış olması lazım

Üst Alt